İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedava .be domainler

B

Bedavalar-Net

Misafir
adasahilleri.be
bebek.be
cemyilmaz.be
gokceada.be
ligtv.be
taraftar.be
tckimlik.be
turkce.be

tckimlik.be tc kimlik no - tckimlik gibi google da aratmalarda ilk 3 ve 5. sayfalarda cikiyor.
ligtv.be de iyi domain sayilir.

+ 2 bedava .be domain hakkiyla beraber hesabimi devrediyorum.Dvretme nedenim ise 100 e yakin domain ile domain cöplügüne dönüsmek üzere olan internet hayatimi biraz olsun temizlemek.Bu domainlere cöp demiyorum yanlis anlasilmasin zamanim yok öyle duracagina 1 sene boyunca biseyler yapmak isteyen yararlanabilir.Adsense koyabilirler : )

Ayrica devredecegim sirada 20 tane daha iyi domainler var.Yukarda verdigim domainleri sahip olacak kisiye eurodns deki kendi hesap bilgilerimi vericem.Bu domainleri isteyenler asagiya bende isterem :) yazabilirlerse gayet edil bir cekilis yapip hesabimi(hesaplarimi) devedecegim.

iyi günler

burnman999

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende isterem

tckimlik.be
turkce.be
bebek.be
cemyilmaz.be

bende bunları istiyorum

TAM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben isterim. Eğer tek tek dağıtılacaksa

tckimlik.be ve bebek.be yi istiyorum.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turkce.be ye ben de talibim

Tiryakim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İçinden iş yapacagina inandıgın domainLerden birine taLibim alahin izni peygamberin kavli ile :p

B

Bedavalar-Net

Misafir
24.00 da cekislis yapicam,hesabi komple veriyorum ,tek tek veremiyorum yani.Benim zamanim olsaydi :

bebek.be yi hatta biraz biraz baslamistim bakabilirsiniz : ) a dan z ye bebek isimleri ve anlamlari sitesi yapicaktim.
turkce.be : bundan da iyi subdomainler cikar.
ligtv: Malum biseyler yapilir.
gokceada.be de turizm sitesi olur,ege nin incisi gökceada hakkinda tanici bir site(adsense icin)
cemyilmaz.be buda malum biseyler yapilir.
tckimlik.be icin fazla yüklenmedim,2-3 sitemde linki var,biraz üzerinde dursaydim ana sayfaya alirdim,siz yapabilirsiniz.

Akil vermek gibi olmasin ben sadece zamanim olsaydi bunlari yapmak isterdim,saat 24.00 da tüm arkadaslari bir torboya koyup cekilis yapicam..

B

Bedavalar-Net

Misafir
Alobar haklisin,yanliz zamani olan bu domainleri degerlendirebilirler,iyi is yapan domainlere de sene sonu 17.49 verilir.Benim inancim iclerinde tckimlik.be,bebek.be,cemyilma.be ve ligtv.be gelir olarak is yapabilecek domainler.

K

KingTR

Misafir
adasahilleri.be
bebek.be
cemyilmaz.be
gokceada.be
ligtv.be
taraftar.be
tckimlik.be
turkce.be hangisi olursa tckimlik.be ye talibim eğer tek tek dapıtacaksan

kolay gelsin..

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tek tek dağıtmayacaksan da hepsine talibim :D

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kuraya beni de ekle :)

ama para teklifleri gelirse de sat bence kaçırma..

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bence de para teklifi gelirse satmalısın ama yok efendim ben satmayacağım diyorsan ben de isterem.

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
belki de siteleri satmıştır parasını yiyordur:) yalan söylemeye gerek yok 40 dolar teklif edilmiş ,niye bedavaya versin ki?

B

Bedavalar-Net

Misafir
geciktigim icin özür diliyorum,24.00 dedim biraz rahatsiz oldugumdan dolayi böyle oldu cekilisi yapiyorum hemen,kagitlara yazicam isimleri.

saygilar..

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
karnem.be
ibrahimakin.be
domainler.be
domainlistesi.be
incirli.be
alisamiyen.be
sukrusaracoglu.be
aydinlikevler.be
sinav.be
sosyoloji.be
satiye.be
hindistan.be
hamit.be
turkiyeligi.be
yoncaevcimik.be
mercimek.be
yemektarifi.be
ahkalbim.be
ebruyasar.be
dincoz.be
eskiasklarim.be
mihriban.be
nilay.be
windowsvistaserial.be
spartaprag.be
freemp3list.be
kilyos.be
hitliste.be
ozgunamal.be
iftira.be
arife.be
jay-z.be
kibrit.be
guzelsoz.be

Bende bunları toptan birisine devredeceğim tuna :)
Sen çekilişi sonuçlandır bende birine devredeyim şu domainleri

B

Bedavalar-Net

Misafir
Ben cekilisi tamamladim sevgili ,inanin kagitlara yazdim ve iyice karistirdim,domainlerin hepsini kazanan özelden bana mail adresini göndersin lütfen.Bu arada bana basvuruda bulunan kisilerin hic birisini tanimiyorum.Kimsenin aklina kötü bisey gelmesin.Daha sirada 25 domainli iki hesap var inanilmaz domainler diyebilirim.

Ve ve ve Kazanan kisi: Tebrikler: Sitemagazin -->kullanici isimli özelime mail adresini gecerse sevinirim...

Saygilar..Sira sende Gamend .

Umut Deniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
inanamıyorum!!!

çok sevindim :)

özel mesaj attım...

işime yarayacaklarına emin olabilirsin ....

teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5