İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

BEDAVA BOTLU - SEOLU VİDEO SCRİPTİ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
bende konuyla ilgili TrDownload a katılıyorum...parayla satılan bir scriptin daha sonra bedava dağıtılması +REP verilecek bir durum değil...tamamen saçmalık ve etik dışı...Birde savunma olarak X lamer zaten dağıtıyor demene cevap verirsem forumdan banlanırım...

kreps

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar anlatamıyorum sanırım.
evet para ile satılan bir script burda hemfikiriz.
kim almış 2 kişi biri .areze vermiş biride dağıtılmasını istemiş.
Olay bu ben bunu 10-20 kişiye vermiş olsam dediğiniz doğru.
Etik ve saçma bulan arkadaşlar indirmesin bu kadar kolay.
Artı neyi nasıl yapacağımı bana kimse öğretmeye kalkmasın para ile veriyoruz pahalı diyosunuz bedava dağıtıyoruz yok armutun sapı yok üzümün çöpü.
Dağıtım bitmiştir arkadaşlar.
Burda insanlar faydalansın alsın kullansın birşeyler yapmak istiyoruz ama konularda
olduğu gibi free dağıtılan bir materyalin olduğu bir konu bile baltalanabiliyor.
İsteyen arkadaşlar iletişim kurarsa onlara bilahare vereceğim.

O

OSX

Misafir
kardesim ona bakarsan bunu çok kisi yapıyor niye böyle düsünüyorsunuz bir sürü kişi önce scripti satıyor sonra bunu dağıtıyor çok yapan var ve bu script 50 milyon adamlar 500 milyonluk scriptelri dağıtıyor bence çok saçma trdownload -rep :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
bende konuyla ilgili TrDownload a katılıyorum...parayla satılan bir scriptin daha sonra bedava dağıtılması +REP verilecek bir durum değil...tamamen saçmalık ve etik dışı...Birde savunma olarak X lamer zaten dağıtıyor demene cevap verirsem forumdan banlanırım...

arkadaş scripti satarken kaç kişiye verilecek diye birşey söylememiş. Ha aldığınız bir kot %50 indirime girmiş ha arkadaş bedava vermiş sen bence cevap verebileceğin kelimeleri niye söylemek istediğini bidaha düşün. Ha tabi TrDownload ın acısından baıncada TrDownload cok haklı ama bunu arkadaşa değil diğer dağıtan eziğe söylemeli

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
kardesim ona bakarsan bunu çok kisi yapıyor niye böyle düsünüyorsunuz bir sürü kişi önce scripti satıyor sonra bunu dağıtıyor çok yapan var ve bu script 50 milyon adamlar 500 milyonluk scriptelri dağıtıyor bence çok saçma trdownload -rep :)

BU kavga 50 YTL içinmi yani :D
Ben vereyim ya kavga etmeyin gençler...

O

OSX

Misafir
hadi iyinet aramızda 5 milyon toplayıp trdownloadın parasını çıkartalım :)

Longgg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hadi iyinet aramızda 5 milyon toplayıp trdownloadın parasını çıkartalım :)

olay 50 ytl değil, trdownload ın bu scripti satan tarafından enayi yerine konması, bu şekilde scripti satıp bir hafta sonra bedava dağıtma kararı alırsan scripti parayla sattığın kişiye ödemesini iade etmen gerekir.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
bu konu 50 ytl 100 ytl konusu değil adam made dağıtacak scripti neden gelip bana 50 ytl ye satıyor enayi olarak benimi bulmuş terbiyesizlik resmen

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
adamda ama zaten elinde olmadan dağıtılan bi scripti madem dağıtılıyor bari bizim forumdakilerde yararlansın diye dağıtıyor bence, yani onunda bi kötü niyeti yok

kreps

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar
Ben Trdownloada script satmadım. yineliyorum SATMADIM !
sadece kendi scriptine bot ekledim bütün muhabbet bu. Ona script satmış olsam dediğinde haklı. Onunla yaptığım iş ayrı bu ayrı.
Kimseyide enayi yerine koyduğum yok .arezde herkesin ulaşabileceği bir script olmuş artık. Burda ücretsiz sunuma vermem suçmu. Başkasına ait bir materyalide satmıyorum kendi kodladığım script.

O

OSX

Misafir
çok güzel script olums ellerine sağlık basarılarının devamını bekliyoruz...

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
madem yazılım yazıp satıyorsun onlemini neden almıyorsun hicbişi yapamıyorsan kodları encode eder değiştirilmemelerini sağlarsın ama okadar bilmiyormuşsun demekki sattığın adam keleğin biri cıktı ve scriptini biryerlerde dağıttı sende ona inat script bot dağıtıyorsun tamam script senin ona benim lafım yok (sattığın kişiler tepki verirmi bilmem) ama bana satılan birşeyin bir süre sonra forumlarda free dağıtılması etik bir durum değil bu dakikadan sonrada bu konuya mesaj yazmayacağım seni vijdanınla başbaşa brakıyom.

ba burda bot diye not gecmişim zaden anlama kabiliyetin kıtsa ben ne yapayım arkadaşım ben bottan bahsediyorum scriptten değil zaden

kreps

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben ihtiraz ediyorum madem bedava dağıtacaktın neden ucretli sattın bunu ???

Pardon olayın heyecanı ile burda atlamışsın bot satın aldım demeyi ve tartışmayı alevledin.
Seni biraz daha seviyeli tartışmaya davet ediyorum. Bak bu kadar mesaj içinde kelimelerimi dikkatli kullanmaya çalışıyorum sende dikkat edersen sevinirim.
Gördüğün üzere buradaki dağıtımı bitirdim tartışma çıkmasını istemiyorum.
Ben sana özel bir kodlama yapmadım. Var olan botu scriptine ekledim.
Burda verdiğim script içinde botu ve sana verdiğim botu detaylı incelemeni tavsiye ediyorum.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
arkadaş scripti satarken kaç kişiye verilecek diye birşey söylememiş. Ha aldığınız bir kot %50 indirime girmiş ha arkadaş bedava vermiş sen bence cevap verebileceğin kelimeleri niye söylemek istediğini bidaha düşün. Ha tabi TrDownload ın acısından baıncada TrDownload cok haklı ama bunu arkadaşa değil diğer dağıtan eziğe söylemeli

tamam usta SENSİN :D
siz varya bedava için adam asarsınız valla :p

kreps

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Birader ben burda kimseye bu dağıttığım scripti satmadım !

"parayla satılan bir scriptin daha sonra bedava dağıtılması +REP verilecek bir durum değil"
burda parayla kimseye satmadım ! Trdownloadın scriptine youtube bot entegre ettim (Bot sadece bot sadece bot anlayın artık bot ! script değil )
"tamamen saçmalık ve etik dışı"
Asıl saçmalık senin anlamadan dinlemeden bodoslama dalman bu konuya!
"Birde savunma olarak X lamer zaten dağıtıyor demene"
Bu bir savunma değil kısa bir izahat, kimseye hiçbir şekilde bir şeyi savunmuyorum bunu yapmak gibi bir gereksinimimde yok.
"cevap verirsem forumdan banlanırım..."
Verirsen aynı tarzda alırsın cevabını.

Konuya cevap yazma gibi bir mecburiyetin yok arkadaşım sanada etikmi değilmi diye soran olmadı sanırım.
Birini mağdur ettiysem ben gerekeni yaparım. Anlamıyosunuz sanırım dağıtılıyor zaten script DAĞITILIYOR.
Dağıtıldığı adresten indirilmesi yerine bende burda sunuma verdim. Sayenizde geri kaldırdım.
Zaten yüzlerce kişi dağıtılan adresten indirmiş sen burda neyin muhabbetini yapıyosun?

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yahu gidiyorsunuz bir yerden cep telefonu alıyorsunuz 800 ytl'ye, 2 ay sonra 500 ytl'ye düsüyor; daha sonra fırının yanında bedavaya veriyorlar. bunlar olacak ticarette. Zaten altı üstü bot bu script değil ne farkeder ki. bence konuyu açan kisiye gereksiz yere yükleniyorsunuz.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
yahu gidiyorsunuz bir yerden cep telefonu alıyorsunuz 800 ytl'ye, 2 ay sonra 500 ytl'ye düsüyor; daha sonra fırının yanında bedavaya veriyorlar. bunlar olacak ticarette. Zaten altı üstü bot bu script değil ne farkeder ki. bence konuyu açan kisiye gereksiz yere yükleniyorsunuz.

adam bana bu botu satarken 100 kere tembihliyor abi kimseye verme felan daha sonra yazdığı yazılımın tedbirini almadığı icin sattığı bir kişi tarafından script mareze düşürülüyor sonrada adam geliyor buraya mareze düşürene inatmış scripti dağıtıyor (benim satın aldığım bottur botta scriptin icinde) hickimse para vererek satın alıp kullandığı şeyin boyle ulu orta dağıtılmasını benimsemez kimsede kusura bakmasın

M

maiL

Misafir
Script tarafimdan kodlanmistir.
Birakinda ne yapip ne yapmayacagima ben karar vereyim.
Ayrica sana sadece bot verdim. Eger ki kodlar guncellenirse senin botunu da güncelleme garantisi verdim. Hala sözlerimin arkasindayim. Sorun cikarsa destek benden sana.

ikincisi!
http://www.wideocu.com

Bu adresteki lamerler zaten bedava veriolar.
Bence hesap sormak istiyorsan onlardan baslamalisin.

hay allahım ya bu adresteki demoya koptum :p zürafa sokağı çocuğu demiş birisi. kim bu kerim yahu. bide bu zürafa sokağı karaköydeki mi :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5