İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

BEDAVA BOTLU - SEOLU VİDEO SCRİPTİ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kreps

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

manglerman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kreps kardeş geçmiş olsun..

şu anda olaylı domain olarak geçen www.wideocu.com domaini ni de longg a ben sattım. uzun ve sancılı bir satış dönemi sonrası satış gerçekleşti. script+domain için 60 YTL teklif verdi. ama pazarlıkla 45 YTL ye kadar düşürdü. ihtiyaçtan satacağım için tamam dedim. ama onuda satamadım.
yanlızca pr 2 olan "video sitesi" ve "video merkezi" yazınca birinci sayfada çıkan bir com uzantılı video domainini 10 YTL ye vermek zorunda bırakıldım.bunun için kendisine -itrade ve -rap verdim. allahtan scripti satmamışım. yoks mareze düşen benim scriptim olabilirdi

satış yaptığım link:
http://forum.iyinet.com/site-satisi-siparisi/49873-www-wideocu-com-satilik.html

tekrardan geçmiş olsun.
saygılar

Longgg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
manglerman domaini geç almamın sebebibini hatta almak zorunda olmamın sebebini sende gayet iyi biliyorsun, benden yüksek teklif verilmiş bir satışda ben alıcı konumundan düşmüş sayılırım eğer en yüksek teklifi verenle satışı gerçekleştirememişsen bu senin sorunun, domain transferi gerçekleştiği için domaini almak zorunda kaldım. Hatta dedim istiosan domaini tekrar sana geri göndereyim transfer ücretini ödememe rağmen fakat sen istemedin 10 ytl yi gönder yeter dedin, bende ücretini yolladım helalleştik konu kapandı, kimsenin hakkı kimsede kalmaz.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
l a f a n l a t m a k t a n s ı k ı l d ı m

onun içinde sildim yazdıklarımı...konuyu takip edenler yazdıklarıma yorum yaparsa hayatta kapamam bu konuyu :p

kreps

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım arkadaş benim yazdığım scripti kendine has sql injection kodlarıyla doldurmuştur. Benim verdiğim scriptte her hangi bir güvenlik açığı bulamadım.
Tespit eden olursada kendine göre düzenlesin. Zaten yönetim klasörü ve data yolunu kullanıcak arkadaşlar değiştireceklerdir. Anlamayan adama en güvenilir bir siteyi versen bile kurcalarken bir yerinde bir hata bırakır.
İki gündür izah etmeye çalışıyorum ana sen anlamamakta ısrar ediyosun.
Kim almış bu scripti para ile ?
Örneğin varsa buyur söyle !
İşte .areze veren lamerde yukarda yazmış mesajını zaten. Para ile satılan vs lafı dolaşıyo gelsin kardeşim bu scripti para ile alan. Biri yukarda yazmış zaten .arezci
diğeride başka bir forumda ücretsiz dağıtılmasını istemiş. trdownloada gelince ben adama bot vermişim script değil. Anlamadan dinlemeden konuya mesaj yazmamanızı rica ederim.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
iyi o zaman madem botu bedava dağıtıyorsun forumlarda alayım ben paramı sana yolladığım 50 ytl yi alayım

kreps

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Botları karşılaştırdınmı sen birader konuşup duruyosun ?

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
bana satılan bot u ben neden birdaha indirip karşılaştırayımki paramı alayım :mad:

kreps

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana bak sen iyice saçmalamaya başladın.
Burda dağıtılan script ile senin botun ne alakası var iki gündür yeşillendin konuya

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyu baştan sona kadar okudum ve bu kadar uzayıp gitmesine üzüldüm. Kendi aklımca da bana laf düşerse bu konuda kreps'in davranışını ve hareketlerini haklı buldum. Ama dediğim gibi bu kadar uzatmaya gerek yok konu nerden başlamış nereye gitmiş...

Longgg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyu baştan sona kadar okudum ve bu kadar uzayıp gitmesine üzüldüm. Kendi aklımca da bana laf düşerse bu konuda kreps'in davranışını ve hareketlerini haklı buldum. Ama dediğim gibi bu kadar uzatmaya gerek yok konu nerden başlamış nereye gitmiş...

millete apacık küfretmesinimi haklı buldun yoksa parayla sattığı scripti 1 hafta sonra bedavaya dağıtarak satmış olduğu kişileri enayi yerine koymasınımı haklı buldun yoksa parayla sattığı kişilere iftira atarak bişeyler yapmaya çalıştığınımı haklı buldun ?

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
millete apacık küfretmesinimi haklı buldun yoksa parayla sattığı scripti 1 hafta sonra bedavaya dağıtarak satmış olduğu kişileri enayi yerine koymasınımı haklı buldun yoksa parayla sattığı kişilere iftira atarak bişeyler yapmaya çalıştığınımı haklı buldun ?

Neyi ve neden haklı bulduğum beni ilgilendirir. Senin scripti satın alıp mareze düşürmeni haklı bulmamakta beni bağlar. Bu benim kişsel fikrimdir nedenini sorgulamana gerek yok.

N

necro

Misafir
iyi o zaman madem botu bedava dağıtıyorsun forumlarda alayım ben paramı sana yolladığım 50 ytl yi alayım

Saçma. Kişi ister satar istersede bedava dağıtır sena alırken arkadaşa "yarın bedava dağıtırsan paramı geri isterim" dememişsin.

Bugün süper markete gittiğinde birşey aldığında para ödüyorsun yarın adam sinirlenip "halk gübü bugün herşey bedava" dediğinde sen o alıp kullandığın ketçapı koşa koşa geri götürüp "ben istemiyorum hani kimseye vermeyecektin" mi dersin???

Parayı geri istemeye hakkın yok o yüzden. Adam emek vermişdilerse bedava dilerse para ile satar.

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Longgg sen mareze düşürmüşsün aslında senle konuşmaları gerekirken konuyu acan arkadaşa kızılması tuvaf satış başlıkda tek veya 2 kişiye satcam başka kimeye yok denmiyor ve neden adamın emegini mareze düşürdün özür diliycegin yere yangına alevle gidiyorsun + bot ayrı digeri ayrı sanırım satış edilirken tek sizde sözleri geçmiş ise hatalı taraf aranır geçmemiş ise kişi yaptigi ürünü dagıtmakda serbesttir benim fikrimde bu ama yinede cok rahatsız olan taraf varsa 50 ytl için adım batcaksa öderdim diyorum

Longgg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Longgg sen mareze düşürmüşsün aslında senle konuşmaları gerekirken konuyu acan arkadaşa kızılması tuvaf satış başlıkda tek veya 2 kişiye satcam başka kimeye yok denmiyor ve neden adamın emegini mareze düşürdün özür diliycegin yere yangına alevle gidiyorsun + bot ayrı digeri ayrı sanırım satış edilirken tek sizde sözleri geçmiş ise hatalı taraf aranır geçmemiş ise kişi yaptigi ürünü dagıtmakda serbesttir benim fikrimde bu ama yinede cok rahatsız olan taraf varsa 50 ytl için adım batcaksa öderdim diyorum

Benle kimsenin konuşmasına gerek yok scriptin mareze düşmesinin sebebi bana bu scripti satan kişi tarafından adımın, ispatı olmadan yapmadığım birşey için lekelemeye çalışmasıdır. Herkes hakettiğini bi şekilde alır.

İşin aslını astarını bilmeden kimse ahkam kesmesin, öğrenin işin aslını sonra yorum yapın.

N

necro

Misafir
Benle kimsenin konuşmasına gerek yok scriptin mareze düşmesinin sebebi bana bu scripti satan kişi tarafından adımın, ispatı olmadan yapmadığım birşey için lekelemeye çalışmasıdır. Herkes hakettiğini bi şekilde alır.

İşin aslını astarını bilmeden kimse ahkam kesmesin, öğrenin işin aslını sonra yorum yapın.

Dua et bu adamla falan çalışmışsın ah benimle çalışacaktın ben yapacağımı bilirdim.

Her zaman diyorum bu devirde script yazana değil müşteriye güvenmeyeceksin.

Longgg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dua et bu adamla falan çalışmışsın ah benimle çalışacaktın ben yapacağımı bilirdim.

Her zaman diyorum bu devirde script yazana değil müşteriye güvenmeyeceksin.

Ne olduki napıcaktın böyle birşey olsa ?

bu adi herif gibi sende araştırma yapmadan kimin bu scripti satmaya çalıştığını bulmadan seçmece karpuz gibi sattığın kişilerden birini seçip ona adice itiraftamı buluncaktın ?

bide yazdığım şeyden alıntı yapmışsın ama okumamışsın

öğrendinmi işin aslını ?

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İşin aslı neymiş şekil a belli işde ve ne ahkam kesmesinden bahsediyorsun sen fikir beyan ettim ahkam kesmem kesemem kesemez kimse lütfen yazılarımıza dikkat edelim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5