İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedava .com .net .org domain

Monkeyman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ezyrewards sitesi kendisine üye yaptığınız her 10 kişide bir ücretsiz olarak www.isim.com/net/org şeklinde bir domaini size ücretsiz olarak 1 seneliğine kullanıma açıyor.

Bence webmasterların işine yarayabilecek bir site.Henüz 10 kişi toplayamadım ve gerçekci olup olmadıklarını göremedim ama domain aldığını söyleyen arkadaşlarım var.Deneyip görmek lazım beni referrer olarak göstermek isterseniz aşağıdaki bağlantıdan siteye üye olabilirsiniz..

www.ezyrewards.com

Saygılarımla.
@Monkeyman

salihk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biraz zor yaw ben kendim 10 tane açarım alt üye kendime... galiba puan toplaman lazım domain kazanmak için

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10 kişiye değil gerekli puana ulaşınca da puan kolay kazanılmıyo...

benim 25 tane falan referalim var puanım 28(21i offerlardan geldi zaten..)

offerları tamamlaması gerekiyo galiba..

must11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Monkeyman' Alıntı:
Ezyrewards sitesi kendisine üye yaptığınız her 10 kişide bir ücretsiz olarak www.isim.com/net/org şeklinde bir domaini size ücretsiz olarak 1 seneliğine kullanıma açıyor.

Bence webmasterların işine yarayabilecek bir site.Henüz 10 kişi toplayamadım ve gerçekci olup olmadıklarını göremedim ama domain aldığını söyleyen arkadaşlarım var.Deneyip görmek lazım beni referrer olarak göstermek isterseniz aşağıdaki bağlantıdan siteye üye olabilirsiniz..

www.ezyrewards.com

Saygılarımla.
@Monkeyman
dostum bu site dolandırıcıdır.zaten kac aydır her forumda ref koduyla millet cıkıyor. ama bu site herkesi kandırıyor uye olanlardan para kazanıyorlar.yani biz alanıyoruz lütfen bole seylere kanmayınız arkadasa bir sey demiyorum ama kanmayın lütfen

THR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bunlar 1 yıllık kayıt ettirecek eğer domain tutarsa seneye onlarfa kalacak

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5