İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedava Cpanel hosting

worshiphim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar;

Amacım buraya reklam yapmak değil sadece bütçesi hosting domain almaya yetmeyen arkadaşlar için bu mesajı postalıyorum.

Free Hosting Özellikleri
http://isminiz.101.tc
50mb Web Alanı
Aylık 5gb Band Genişliği
(ücretsiz arttırılabilir)
Cpanel
Php
3 Mysql Database
Ftp Desteği(1 Account)
1 Pop3 Email ([email protected])
Hazır Scriptler
Günlük Yedekleme
-Bedava-

http://www.101.tc
Teşekkürler

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Eğer bu hizmeti sen sunuyorsan herkese değil de belirli projelere yer verseydin daha yararlı olurdu sanırım. Şimdi art niyetli insanlar da kullanabilir habire üye olarak. Fazla incelemedim ama hayırlı olsun..

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Merhaba Arkadaşlar;
Amacım buraya reklam yapmak değil sadece bütçesi hosting domain almaya yetmeyen arkadaşlar için bu mesajı postalıyorum.

Bu sözlerim seni vazgeçirmek için değildir, sadece bir tecrübe paylaşımı.
Yurtdışında 2 senedir şu anda 23.000 üyeli ücretsiz hosting hizmeti veriyoruz ben ve arkadaşım, 1 sene önce (üyelik için IP kısıtlaması da yaparak)Türkiye içinde bu hizmeti vermek istedim, 5 gün sürmedi kapattım hemen, yurtdışındaki hizmet devam ediyor. Alorak ın dediği gibi kişileri tanıyarak vermen senin için daha iyi olur.

worshiphim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilginiz için teşekkürler
gerekli güvenlik önlemlerini alıyoruz ayrıca başka bir servere günlük olarak backup ediyoruz. %100 güvenli diye birşey elbette yok ama örneğin mynet yapıyorsa veya 8m yapıyorsa bende yapabilirim diye düşünüyorum. Tabiki kolay olmayacak eminim buna..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5