İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedava Domain

OzgurS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
seryum[dot]com 1 nisan 2011'de sona eriyor online oyun için almıştık ancak vazgeçtik daha sonra panelde boş boş yatıyor hiç yoktan iyinette ilk günüm bi hoş geldin hediyesi getireyim istedim ilerleyen günlerde yine vereceğim böyle ücretsiz domainler

1-10 arası rakamlar yazarak çekilişe katılabilirsiniz çekilişi random ile yapacağım ve video ekleyecek diğer arkadaşlarda görürler haksızlık var mı yok mu diye

her kullanıcı bir kere katılabilir söylenen sayi tekrar söylenirse ilk söylenen geçerlidir. Domain natro.com'da kayitli

Herkese Bol Şans

Çekiliş Sonucu Videosu

http://www.dailymotion.com/video/xe2m6n_yyinet-domain-cekiliyi_tech

Çekiliş Sonucu 0nur nickli arkadaş kazanmıştır 5 numara ile Katılan Herkese Teşekkürler

OzgurS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ögleden Sonra Geleceğim Çekiliş İçin Gün İçerisinde Gerekli sayıya Ulaşacaktır Katılımlar, Tüm Katılanlara bol Şans Diliyorum. :)

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
1, 2, 5, 3, 4 denilmiş. Sırayla gitmiyoruz sanırım. O zaman bende 7 diyorum.

OzgurS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Çekilişi 5 Numarayı Yazan 0nur Nickli Arkadaşımız Kazanmıştır Kendisini Tebrik Ediyorum Video Onaylanınca ilk mesaja Link Vereceğim

0nur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
5'i seviyorum :D

OzgurS arkadaşıma teşekkür ediyorum böyle bir güzellikte bulunduğu için forum adına, kendisine müşteri no'mu gönderdim. Umarım domain'i de hayırlı bir iş için değerlendirip kullanabilirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5