İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedava E-Kitap Scripti + Seo

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
anasayfafm.jpg

Bu çalışmamda daha çok vitrin çalışmalarını ön plana çıkarmaya çalıştım. Bayadır forumda arayan arkadaşlar vardı. Bende yazmak istedim. Kullanacaklar güle güle kullansın.

Kendim Yazdım!!

İçindeki Bazı özellikler;
- Resim ekleme özelliği (Dış siteden)
- Dış siteden url verme özelliği
- Eklenen tüm resimler 140x100 boyutunda gösterilecek (alt ve sağ vitrinde)
- Üye paneli yapmadım ama temellerini attım inş. 2. versiyonuna yapacağım.
- Adsense reklamı eklemek için iki alan var. (1 adet 120x600 -solbar.php- 1 adet 468x60 -ortabar.php-) (kendi reklamlarınızı ekleyiniz nasıl yapacağını bilemyenler email atsın.)
- İnş. Admin panelini 2. versiyona yapacağım.
- Sitede kitabın sayfasında kitaba tag ekleme özelliği var.
- otomatik eklenen taglar vardır. ($baslik indir, $baslik kitabını oku, $baslik kitabı pdf kitabı oku indir gibi)
- Kitaplara yorum ekleme özelliği vardır. (demodan deneyebilirsiniz)
- Copyright bölümünde sizin sitenizin adı yazacak.
- Kitaplar için okunma sayacı vardır. Yani hangi kitabın nekadar hit aldığını görebilirsiniz.
- Sol bar'da en çok okunan kitaplar bulunmaktadır.
- Kitabın sayfasında o kitapla alakadar kitapların listesi.(Bu Kitaplara da Bakın)
- Alt vitrinde rastgele kitaplar.
- Sitede online olan kişi sayısı göstermesi.

Resimler:
İmageShack Resim Albümü

anasayfafm.jpg

birkitapsayfas.jpg

eklemesayfas.jpg

rastgelevitrini.jpg

yorum.jpg

Script Demosu:
http://art-est.eu5.org/

Kurulum:
- hosta scripti yükledikten sonra mysql.txt içerisinde bulunan sorguyu pma'ya insert edin.
- baglan.php dosyasının içimdeki mysql connect bilgilerini kendinize göre düzenleyin.
- baglan.php'deki bilgileri girin, (siteurlsi, site adı...)

-Kurulumda sorun yaşayanlar yazabilir.

İnderme Linki:
http://scriptler.metin2sozluk.com/e-kitap-scriptleri/bedava-e-kitap-scripti-seo (Taranmıştır.)

Benim bu scriptteki kârım nedir. Herhangi bir karım yok ama illa bana yardım etmek istiyorsanuz paypal dan [email protected]'sa 1-2$ gönderebilirsiniz. Onu yapamam diyorsanız. İndirme sırasında sizi kendi blog siteme yolluyorum. Ordaki adsense reklamlarıma tıklayabilirsiniz. Teşekkürler

Sorunları olan arkadaşlara başlık altından yardım edebilirim. Yinede msn imi ekleyebilirsiniz.([email protected])

ugrboz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Teşekkürler normal program download sitesi olarakta yayınlarsanız çok daha fazla ilgi görür.

Demiroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yine mükemmel bir script daha. Ellerinize sağlık hocam.

Salgopa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
script için teşekkürler. program download olarak biraz editlemeye çalışıcam. :)

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7

tek_ba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Troypc, eline emeklerine sağlık. çok güzel bir script olmuş. ben bu scripti kullanmak istiyorum. Bayadır bir arayıştaydım ama kitap e-book ve kütüphane adına çok nadir yazılmış scriptler. fazla yok. ve bunu kullanmaya karar verdim. İndirdim fakat soyle bir sorun var belki bu sorun benim gibi sıkıntı ceken bir kaç kişi daha vardır. Sizden ricam script sahibi olarak. birde bunun kurulumu hakkında bir resimli anlatım yada detaylı bir bilgi vermenizdir. Emin olunki çok iyi olur ben ve benim gibi bilgisi olmayanlar için..

.Çok teşekkürederim emeklerinizi için sağolun.

tek_ba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gün boyu uğrastım kaldırdım tekrar yükledim defalarca ama sonuç hep aynı resim ekledim sizce bu neden olabilir. ?
3300adsiz.JPG

Kırmızı ile belirttiğim yerlerin sorun kaynağı nedir. ?

Teşekkrüler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5