İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bedava forumu siteme nasıl yönlendireceğim yardım edin lütfen bilenler

sevindirik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşlar bi tane bedava forumumum var onu siteme entegre etmek istiyorum.sub domain açıp yönlendirecek miyim napacağım biliyor musunuz fikri olan yazarsa sevinirim bekliyorum

Personalized domain name.
You don’t have a personalized domain name for your forum. You can have one in the points management, either you can indicate below a domain name that already belongs to you and which you configured to use it with your forum.
Domain http://......... gönder diyor bu ne demek ?

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
sitendeki subdomainimi foruma yönlendireceksin yoksa forumu kendi sitene taşıdın ve artık ücretsiz forumun kapanıp oraya girenlerin otomatik senin sitene girmelerini mi istiyorsun?

batubilir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bedava forumun geleeği yok bence hostuna bir forum kur ardindan bedava forumunun tema editörüne gir oraya 0 saniyelik yönledirme kodu at yeni forumuna direk yönlensin en faydali yolu budur bence

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forumların destek sitelerinde resimli ve gayet basit anlatımları oluyor biraz araştır çok zor değil

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5