İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedava host-cpanel/whm daha başka ne istersiniz

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu açık net bir tekliftir.
Amerika'da bulunan server üzerinde isteyenlere,
300-1000 MB arası trafik problemi olmayacak şekilde (20-60 GB) Redhat yüklü sunucuda yer verilecektir.
CPanel/WHM Seçenekler (a, b, c seçenekleri)
a-) Webmasterlar isterlerse önce kullanıp sonra ödeme yapabilirler. (ödeme aylıktır) (Ücretli)
b-) Webmasterlar isterlerse reklam anlaşması karşılığı ücretsiz kullanabilirler. (Ücretsiz)
c) Tekrar satış amacı ile almak isteyenler ödeme yapmak zorundadır.(Ücretli)
CPanel Seçenekler (sadece a)
a-) Webmasterlar isterlerse sadece whm olmadan tek site için ücretsiz hesap alabilirler, reklam karşılığıdır.(Ücretsiz)
b-) Ücret karşılığı sadece Cpanel paketi satılmamaktadır. (Satıcılarımızdan alabilirsiniz.)

Uyarı:
a-) absürt, crack, marez, lisanslı program, dosya merkezi, mp3 merkezi gibi içerikli olan siteler direk uyarı yapılmadan kapatılır.
b-) İhtiyacınız artığında çok kolay şekilde aldığınız paket yükseltirlir.
c-) Serverlar en fazla %70 oranda verilecektir (uyari b için gerekli boş yerin kalması için).
d-) Asp, windows sunucusu şu anda yoktur ve düşünülmemektedir.
e-) Webmaster ücretsiz yada sonra öde sistemindeki siteler ticari kişi ve/veya şirket web sayfaları bulunduramaz.(Vakıf, dernek, okul, spor, hastane, sivil toplum kuruluşları ücret alınmadan bulundurulabilir.)

Detay ve aşırı bilgi için icq:687899
Sunucu ile ilgili herşey ilgilenen kişilere verilecektir.
Herşey Public olmasın.
Serbülent Daşkın

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
yahu ben bi şey anlamadım bu mesajdan ücretli mi ücretsiz mi hizmet veriyorsunuz? bence biraz daha açık olsanızda millet öyle başvursa daha iyiolur...........
iyi çalışmalar.

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ücretli ve ücretsiz seçeneklerde ayrı ayrı belirtildi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5