İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedava Host Ve İrcd Shell İçin Tıklayın www.ircsohbet.org

H

Heryerdeyiz

Misafir
Konunun webhosting vs... bölümünde olması lazım :)
+
Arkadaşım galiba verdiğin adresde bi yanlışlık var sedoya yönlendirilmiş?
Yanlışlık yoksa ayıp...

D

[DeviL]

Misafir
sedodaydı çektim ns leri sabah bi sorun var sanırım bende giriyor ns ler tam düzelmedi sanırım.

Ayrıca Ayıp olan nedir?

H

Heryerdeyiz

Misafir
[DeviL]' Alıntı:
Yanlış Duymadınız Bedava Host ve İrcd Shell Detayları Öğrenmek İçin www.ircsohbet.org Tıklayın
Ayıp olan yani direk girdim sedoda bir siteyle karşılaştım...
Olay bundan ibaret...
Ama dediğiniz gibi sorun ns lerdeyse kusura bakmayın...
Çünkü bende sedo çıkıo hala?

D

[DeviL]

Misafir
bildiğiniz üzere ns yönlenmesi 24 saat içinde olan bir durum bende ve birçok forumdan arkadaşlarda anlaşma şartları yazıyor ücretsiz host ve ircd shell veriyoruz girin buyrun sabah saat 11 de yönlendirmeyi yaptım en azından bu gece girer büyük ihtimalle sorun yaşayan arkadaşlar beklesinler....

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet sedo çikiyor. ilk görünüm en önemlisidir söylenir... sempatileri şimdiden kaybedebilirsiniz.

D

[DeviL]

Misafir
mynet.com gibi bir siteden domain alırsan yönlenmez biliyorsundur galiba.

emuzzik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ns yönlendirmeleri 15dk da oluor ama yerden yere değişior 15dk da heryerde bi anda olmuor 24 saat içinde tüm bölgelerde oturuyor

D

[DeviL]

Misafir
ya cumartesi bir de bugun hafta sonu mynet ten aldım domain i yabancı firma olsa neyse şuanda sorunsuz giriyor www.ircsohbet.org konuyla ilgili bilgi alabilirsiniz.

SeVDiGiMSiN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok Be Dostum Girmiyor Valla. 3-5 Milyon Kazancam Die Bunu Yapmaya Ne Gerek Var Yani. Birde Biliyorsun. Siteni Mynetten Aldın Madem dns yönlendirmelerinin 24/72 saat içerisinde gerçekleşicenide biliyon. hem bunca millet yalanmı söyliyor bendede açılmıyor işte. sen yanlış siteye giriyordursun. siteni bilgisayardan yapıyonya hdd nin içindki siteye giriyordursun.
:))

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Dunyanin hicbir noktasindan nameserverlariniz guncellenmemis. Amerika'da zonelar artik 10 dk da guncelleniyor, Turkiye'ye ulasmamis olsa dahi Amerika'da da bir guncelleme yok.

Your NS records at the parent servers are:

ns2.sedoparking.com. [217.160.141.42 (NO GLUE)] [DE]
ns1.sedoparking.com. [217.160.95.94 (NO GLUE)] [DE]

Ben gerci bilmiyorum, noluyor yani Sedo olunca giris basina para mi kazaniliyor, e iyi kazandiysan sorun yok benim icin de, gerek yok bunlara. Tikla desen ben gunde 1 kere tiklarim yani.

bu arada SEvdigimsin sen de onun dostu degilsin. Neden herkes birbirine dostum filan diyor burada yahu, sevgi kardesligi uyesi filan misiniz?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5