İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedava Hosting Hizmeti hakkinda

G

gibigibiyim

Misafir
Merhaba,bir dedicadet aldim diyelim,5 er yada 10 ar MB lik web alanlarini ücretsiz web alani icin basvuran insanlara kullandirmak istiyorum.Ücretsiz web alani olayina nasil girmem gerekli,ne yapmaliyim,akil verirseniz swevinirim.Cok profesyonelce bir sey düsünmüyorum.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Güvenliği sıkı tutmazsanız makinanı hekleyebilirler dikkatli olmalısın. Sağlam birde kontrol panel bulmaz isen pek sağlıklı olmaz.

oskimert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bencede degmez artık piyasada bircok marka var kendini kanıtlamış reklamsız yaparım diyosan kar gecmez eline kar gecmesi icin reklam şart işleri karışdırdım yau sonuc olarak degmez 5ytl 5ytl sat daha iyi :)

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Dedicated aldıktan sonra bu işlemi yapman çok basit bir tane AWBS yazılımı alırsın dedicatedında linux oldugunu düşünürsek kullandıgın panelinde Cpanel oldugunu varsayarsak.. sistem kendi kendine çalışır.

şimdi AWBS dediğim şey bir çok hosting firmasının kullandıgı tamamiyle otomatik çalışan bir web yazılımıdır.

Cpanel ise linux sistemler üzerinde en iyi çalışan kontrol panelidir.

Cpanel & AWBS birbirine entegre %100 sorunsuz otomatik çalışan bir sistemdir.

Bu sistemi kurduktan sonra AWBS panelinden bir tane paket oluşturursun 5 MB veya 10 MB bunun ücretini 0 $ veya Free yaparsın .. böylece sistem çalışmaya başlar.

G

gibigibiyim

Misafir
Human COLOR' Alıntı:
Hiç girme gerek yok , yapan bir sürü kişi var .

Gireyimmi girmeyeyimmi diye sormadim sanirim yazdiklarimi yanlis algilamis olabilirsin.

Oskimert: Amacim ticari kazanc degil,o firmalarla yarisacak ölcüden bahsetmedim sadece zevk olayi.Tabiki birazda reklam verilecek.

sepulchral : Tesekkür ederim +Rep

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi