İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedava Hosting, ilk gelenler alir. Kacirmayin!!! - ikrahosting.net

• Konbuyu başlatan themaniac
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

smd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hosting sponsorum oldular. çok hızlı ve güvenilirler. teşekkürler.

T

themaniac

Misafir

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Aynı konuyu 5 kere açmanıza gerek yok. Bütün konularınız birleştirildi. Konuyu yukarıda tutmak için "güncel" mesajı postalarını da lütfen günde en fazla 1 adet ile sınırlandırın.

T

themaniac

Misafir
birincisi konuyu ben 5 kere acmadim. bu konu da 50kisiye host dedik ama yeni hostlari bitirdik. bende artik buradada cok yorum yapildigindan ek kontejyan diye bir konu acip 20 tane daha host vermek istedim hepsi bu.
Elbette bir konudada devam ettirebilirim.

webmasterciler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Sürekli Flood Yapıyorsun 1. - 2.Cisi İse, Mail Attım İç Birşey Yok Herneyse Bedava Sonuçta 'ya,

T

themaniac

Misafir
nasil mail attiniz hic bir sey yok. eger mailinizi bize atmis olsaydiniz olumlu yada olumsuz geri donusum olurdu. Ayrica .com .net .org vb ucretli domainlere host zaten verdigimizi bangir bangir bagirdik ve bir cok kisiye de host verdik. hepsi de suanda hostinglerini kullaniyorlar sorunsuz bir sekilde.
Eger emailiniz spamlar arasina karismissa bilemeyecegim. Cunku bazen spamlarada karismismi diye baktigimda bazi mailleri oradan topluyorum ve cevap veriyorum. Bize gelen mailler sonucta bedava dahi olsa musterilerimizin emailleri oldugu icin hemen ayni gun icerisinde cevap veriyoruz.
Mail bize ulasipta cevap verilmemesi MUMKUN DEGIL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5