İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedava Hosting, ilk gelenler alir. Kacirmayin!!! - ikrahosting.net

• Konbuyu başlatan themaniac
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T

themaniac

Misafir
malesef sadece .com .net yada .org lu sitelere son hostlarimizi verecegiz. daha onceden olsaydi verirdik elbette. istisna soz konusu degil suan icin

saanef

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yazicireset.com adresime hosting sağladıkları için teşekkür ederim üstelik cpanel olması çok iyi, ücretsiz kullanım sürem bittiğinde de ücretli hizmet almayı isteyeceğim bir hizmetle karşılaşacağımı umuyorum.

T

themaniac

Misafir
.com .net .org gibi ucretli domain adiniz var ise sayet [email protected] adresimize hosting sponsorluk basvurusu icin email atiniz. kisa sure icinde hostinginizi acip size bilgilerini gonderecegiz.

T

themaniac

Misafir
Yasal Host'tan sponsorlugu iptal olanlara IKRA HOSTING'DEN Mujde!!!

Edit: Birdaha benim firmamın adı ile hit sağlamaya çalışmayın. (Azat Metin-yasalhost.com)

T

themaniac

Misafir
ayirma yapamiyorum malesef. eger ucretli domaininiz varsa ve ucretsiz hostingimizden yararlanmak istiyorsaniz lutfen [email protected] e domain adinizi belirten bir email atin

T

themaniac

Misafir
lutfen [email protected] e hosting sponsorluk konusunda bir email atin ve domain adinizi belirtin.

GENEL NOT: LUTFEN UCRETSIZ ALINMIS DOMAINLER ICIN HOSTING BASVURUSU YAPMAYINIZ. ASLA KABUL EDILMEYECEKTIR.

Zaten ucretsiz domain ile ucretsiz hosting ile bir site bir yere varamaz arkadaslar. bu is sadece baslangic icin size yeter.

WebsMaster

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
lutfen [email protected] e hosting sponsorluk konusunda bir email atin ve domain adinizi belirtin.

GENEL NOT: LUTFEN UCRETSIZ ALINMIS DOMAINLER ICIN HOSTING BASVURUSU YAPMAYINIZ. ASLA KABUL EDILMEYECEKTIR.

Zaten ucretsiz domain ile ucretsiz hosting ile bir site bir yere varamaz arkadaslar. bu is sadece baslangic icin size yeter.

Mail Gönderildi.

WebsMaster

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Hosting Paketim Hızlı Bir Şekilde Açıldı. Cpannel Hızı Mükemmel.

Teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5