İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedava Hosting, ilk gelenler alir. Kacirmayin!!! - ikrahosting.net

• Konbuyu başlatan themaniac
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

reyes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onaylama beklemekteyim tekrar teşekkürler ...

T

themaniac

Misafir
bizim en küçük paketimiz disk alanı 2 gb ile başlıyordu. 200 mb kime yetiyor anlamam :D

Valla ben hatirliyorum zamaninda (yani ben lisedeyken) o zamanlar web falan yavas yavas yayiliyor. bu kadar degildi. 10MB sitemynet vardi. hey gidi gunler. O zaman 10MB yetiyor hatta artiyordu.

Simdide yeni bir kullanici icin 200MB yeterli geliyor. Sonucta bu kisi sitenin icine film vs eklemeyecek yada bir suru program koymayacaksa yeter.

T

themaniac

Misafir
sizin hosting ile ilgili herhangi bir sorun yok sadece domaininizin DNS ayarlarini bize yonlendirmeniz yeterli olacaktir

reyes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sorunsuzdur, kesinlikle öneriyorum. Saygılar, kolay gelsin :)

SyFa

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
tamamdır 5 dakkaya atıyorum mail

darknessfear45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
enisaksu bey benim hostingimin maili geldi ftpye ve cpanele girebiliyorum hatta ftpye bişiler attım ama neden açılmadı hostingim ?? sorabilirmiyim.. eğer cevap verirseniz sevinirim..teşekkürler.

darknessfear45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
enisaksu bey benim hostingimin maili geldi ftpye ve cpanele girebiliyorum hatta ftpye bişiler attım ama neden açılmadı hostingim ?? sorabilirmiyim.. eğer cevap verirseniz sevinirim..teşekkürler.

Sorunumu düzelttiler.Çok iyi bir hosting.Herkeze şiddetle tavsiye ediyorum.Konuyu da güncelliyorum.Her sorununuz ve sıkıntınızla ilgileniyorlar.Ve çok ekonomik fiyatları.

T

themaniac

Misafir
Sitemiz şuanda yapım aşamasındadır birkaç saat sonra yeni yüzü ile sizlerle olacaktır ancak referanslarımız kısmında sadece limitsiz hosting alan sitelerimizi yayınlamaktayız.
Eğer sitenizin IKRA Hostingde yayınlanmasını istiyorsanız, limitsiz hosting alabilir yada reklam vermek için başvuru yapabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5