İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedava Kitap Kazandıran Site Açıldı

freeline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kitap oku, para kazan.
Sistemin Amacı; Türkiye'de milyonlarca insanın kitap okumasını sağlamak.
Bu sistemde hem bedava kitap kazanacaksınız, hem büyük paralar ve promosyonlar kazanacaksınız.

NASIL BEDAVA KİTAP KAZANACAKSINIZ ?

-Sisteme ücretsiz üye oluyorsunuz ve üye olduktan sonra başkalarını siteme davet ediyorsunuz. Buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.
-Sizin davetiniz ile üye olan her 10 kişi için siz bedava 1 adet kitap kazanıyorsunuz
-5 adet kitap almaya hak kazandığınız an, kitaplarınız adresinize kargo ile gönderiliyor
-Davet göndermek sınırsız... Ne kadar çok davet gönderirseniz o oranda bedava kitap kazanırsınız.

NASIL PARA KAZANACAKSINIZ ?
-Para kazanmaya başlamanız için süper üye olmanız gerekiyor. Süper üyelik zorunlu değildir.
-Süper üye olmak için 1 defaya mahsus 100 YTL tutarında kitap siparişi vermeniz gerekmektedir.
-Süper üye olmak için süper üye ol linkini tıklayarak 100 YTL tutarında kitap siparişi vermeniz yeterlidir...

SÜPER ÜYE OLMANIN AVANTAJLARI NELERDİR ?
-Altınızda oluşan süper üyelerin (ilk 5 kademe) cirosundan %10 parasal kazanç elde ediyorsunuz
-Yurt içi ve yurt dışı tatil promosyonlarına katılma hakkı kazanıyorsunuz
-Sizin davetinizin dışında üye kazanma hakkı (Web sitesinden sisteme davet edilmeden direk üye olanlar mevcut süper üyelerin alt organizasyonuna kaydedilmektedir).

Referansımdan üye olmak için tıklayın.
Siteye direk üye olmak için tıklayın.

freeline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bedava kitaplarımı bugün aldım. Yeni kitaplarımda yakın bir zamanda elime geçecek umarım. Sitenin üye sayısı gün geçtikçe artıyor. Sizde yerinizi alın. Parasal bir gelir elde etmeye başladığımda buradan sizleri bilgilendireceğim. Mozaik kitap sitesine ücretsiz üye olmak için tıklayın.
Şubat-Mart ayı promosyonu Afyon veya Kızılcahamam da kaplıca tatili.

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Aldığın kitapları fotoğraf makinesi ile çekip foruma ekler misin?

nettakas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben sisteme üye oldum ve refimden 2 kişi üye oldu fakat herhangi puan gözükmüyor hesabımda, anasayfada?

Ne yapmam lazım?
Kitap kazanmak için süper üye mi olmam gerekiyor yoksa?
Sistemden para kazanmak istemiyorum, kitap kazanmak istiyorum.

freeline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben sisteme üye oldum ve refimden 2 kişi üye oldu fakat herhangi puan gözükmüyor hesabımda, anasayfada?

Ne yapmam lazım?
Kitap kazanmak için süper üye mi olmam gerekiyor yoksa?
Sistemden para kazanmak istemiyorum, kitap kazanmak istiyorum.

Kitap kazanmak için süper üye olmanıza gerek yok.
Refinizle üye olanlar puan bilgilerim kısmında gözükür. Puan kazanma para kazanma ile ilgilidir üye sayınızla ilgili değildir. Örneğin 100 Puanınız varsa 100 ytl kazanmışsınız gibi.
Kitap kazanmak için refinizle 10 kişinin üye olması gerekmektedir.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Ne kadar guvenilir bilmiyorum, mozaikkitap evden ADSL ile hizmet veriyor.. 2006 yilinda bu domain kayit edilmis.

freeline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne kadar guvenilir bilmiyorum, mozaikkitap evden ADSL ile hizmet veriyor.. 2006 yilinda bu domain kayit edilmis.

Ben güvenilir olduğunu düşünüyorum. Bana kitapları gönderdiler. Gelir elde etmeye başladığımızda da göndereceklerini düşünüyorum. Zaman gösterecek herşeyi.

freeline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar küçük bir hatırlatma. Şubat-Mart ayı promosyonu devam etmektedir. Bu aylar içerisinde süper üye olan ve birinci kademeden 5 süper üye çıkaran herkes bedava kaplıca tatili kazanacak. Bilginize. Saygılar.

freeline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar toplam gelirim 20 ytl ye ulaştı ve sitenin üye sayısı hızla artmaya devam etmekte. üye olmak için referans linkim aşağıdadır herkese bol kazançlar. üye olmak için tıklayın

O

Orion

Misafir
Kitap almak için üye oldum ve 5 kitap hakkım olunca msnden kendileri ile görüştüm bu akşam kargoya verilir dediler fakat üzerinden 2 ay geçti ortada ne kitap var ne birşey. Email adresleri de yok. Sözde var ama [email protected] adresinden mail adresi tanımlanamadı diye geri dönüyor. Gmailden de denedim yine postmaster. Kitap falan yok ortada aman dikkat edin. kargo 2 aydır kitap getirmez mi yahu?

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Arkadaşlar bu gönderilen kitaplar yanında dini yazılar içeren kitap da gönderdiler mi ?

İletişim adresinin kadıköy olmasından dolayı soruyorum. cevaplarsanız memnun olurum.

O

Orion

Misafir
@freeline nasıl aldı merak ettim doğrusu. Aslın freeline nin mesajlarına baktım da bütün mesajları bu konu üzerine %90 yalan söylüyor kitaplarını aldığına dair. :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5