İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedava Lisanslı Antivirüs

• Konbuyu başlatan Xman
  • Başlangıç tarihi
X

Xman

Misafir
Microsoft’un bedava antivirüsprogramı Security Essentials güncellendi ve artık Türkçe olarak indirlebilir durumda.

Microsoft tarafından geliştirilen ve anlık olarak güncellenen Security Essentials ile bilgisayarınızda maximum güvenlik sağlayabilirsiniz. Büyük rakamlar ödeyerek satın alınan antivürüs programlarına elveda demenin vakti geldi.

Microsoft resmi sitesinden programı ücretsiz olarak indirmek ve program hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

http://www.microsoft.com/Security_Essentials/default.aspx?mkt=tr-tr

Ben sürekli kullanıyorum, hem hızlı, hem güvenli, hemde pc'yi hiç kasmıyor, kullandığım tek antivirüs programı ve herkese tavsiye ederim;)

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Öncelikle teşekkürler, anlık olarak güncelliyor derken internet aktif olması gerek görünen acaba bu sayede microsoft kaçak xp kullanıcılarını yakalıyabilir mi ki?

X

Xman

Misafir
Öncelikle teşekkürler, anlık olarak güncelliyor derken internet aktif olması gerek görünen acaba bu sayede microsoft kaçak xp kullanıcılarını yakalıyabilir mi ki?

Microsoftun sürekli olarak tespit ettiği en son virüs ve casus yazılımlar her güncellemede programa yükleniyor ve program sürekli güncel oluyor, kaçak xp yada vista vb. bunlarla bağlantı kuracağını sanmıyorum.

E

Erturk

Misafir
Bill in ne yapacagı belli olmaz :) Nod lisansım bitsin kullanmaya baslıyacagım ;) Tesekkurler.

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
Normalde kullanmam ama bunu deniyeceğim

X

Xman

Misafir
Arkadaşlar şöyle bir avantaj söz konusu, programı üreten ile işletim sistemini üreten aynı firma olduğu için performans çok yüksek. Sistem kasılması neredeyse sıfır ve güvenlik maximum ve tüm bunlar ücretsiz:)

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Şuanki antivirüs yazılımın lisansının bitmesine 15 gün kadar kaldı yenilemiyeceğim bakalım bunu deniyelim görelim.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ev bilgisayarları için crackli virüs programı kullanmak yerine mutlaka bu yazılımı kullanın. Ücretsiz, hızlı ve kabul edilebilir derecede güvenli.

Yalnız profesyonel ve kurumsal kullanımda tüm güvenliği Microsofta emanet etmek şahsi kanaatim yanlış olur.

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
İki bilgisayarıma da McAfee'i dün 1 yıllığına lisansladım. Yoksa denerdim. :)

dahi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

genelde lisansız işletim sistemlerine güncelleme çıkartıp tespit edeceklerinid davul ve zurna ile duyururlar, eğer crackliyenlerin önünü keserlerse millet başka işletim sistemlerine yönelecek ve alışacak, bunların sayısı yıllarca artacak ve microsoftun tekelliği yıkalacak, bu da işlerine gelmediği için yakalamak işlerine gelmez.

E

Ephitet

Misafir
nod32 nin süresi bitmişti kaldırdım bunu kurdum bakalım nasıl bir program.

E

Ephitet

Misafir
Şuana kadar ilk izlenimlerim iyi, bilgisayarı yormuyor, kullanımı çok kolay ve gerçekten hızlı tarıyor dosyaları ama ne kadar güvenilir yani ne oranda virüsleri bulur temizler şuan için bi' fikrim yok açıkcası.

X

Xman

Misafir
Şuana kadar ilk izlenimlerim iyi, bilgisayarı yormuyor, kullanımı çok kolay ve gerçekten hızlı tarıyor dosyaları ama ne kadar güvenilir yani ne oranda virüsleri bulur temizler şuan için bi' fikrim yok açıkcası.

Günlük olarak güncelleniyor en son virüs ve casus yazılımlar, bu konuda microsoft çok duyarlı, siz sık sık programın güncelle menüsüne tıklamayı unutmayın yeter;)

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Bu programı kuranların hepsi lisanslı xp veya lisanslı vista mı kullanıyor ?

E

Ephitet

Misafir
Lisanslı win7 kullanıcısıyım ben, şuana kadar çok memnunum programdan.

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Lisanssız XP kullanıcısıyım son adımda yüklenmiyor maalesef.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Antivirüs olarak ev kullanıcıları açısından başarılı, eğer gizlilik dereceli birşey yapılmıyorsa bilgisayarda öneririm fakat çok çabuk crash olabiliyor bu yüzden trojan/keylogger konusunda o kadar başarılı değil 30 günlük kaspersky bundan çok daha faydalı bence bu yüzden. Windows7' de işletim sistemini lisanslımı değilmi diye kontrol etmiyor, Xp de kontrol ediyor ve bazen lisanslı olsa bile sorun çıkarıyor. Bu sorunu aşmak için aşağıdaki regedit dosyasını birkere çalıştırmanız yeterli. Xp için çokta stabil değil açıkcası, ayrıca lisanssız kullanmak isteyenler için önerim kurmasınlar boşuna, ileride güncellemesi olacak tekrar işletim sisteminize windows tarafından lisanssız damgası vurulacaktır mutlaka.

Ganez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
indiriyorum umarım iyi olur bıktım kara listeye alınan anti-virüslerden...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi