İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedava Lisanslı Antivirüs

• Konbuyu başlatan Xman
  • Başlangıç tarihi
X

Xman

Misafir
Flashdisk teki virüsleri anında tespit ediyor, diğer notebook da avast var ona takıyorum flashdiski aynı virüsü görmüyor :)

Sanalkarizma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Antivirüs olarak ev kullanıcıları açısından başarılı, eğer gizlilik dereceli birşey yapılmıyorsa bilgisayarda öneririm fakat çok çabuk crash olabiliyor bu yüzden trojan/keylogger konusunda o kadar başarılı değil 30 günlük kaspersky bundan çok daha faydalı bence bu yüzden. Windows7' de işletim sistemini lisanslımı değilmi diye kontrol etmiyor, Xp de kontrol ediyor ve bazen lisanslı olsa bile sorun çıkarıyor. Bu sorunu aşmak için aşağıdaki regedit dosyasını birkere çalıştırmanız yeterli. Xp için çokta stabil değil açıkcası, ayrıca lisanssız kullanmak isteyenler için önerim kurmasınlar boşuna, ileride güncellemesi olacak tekrar işletim sisteminize windows tarafından lisanssız damgası vurulacaktır mutlaka.

verdiğin dosya işe yaradı teşekkürler :)

Ottoman Empire

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İşletim sisteminin orjinal mi yoksa orjinal kopyası mı olduğunu sorguluyor. Bendeki orjinal xp olduğundan sorun çıkarmadı ancak lisanssızlarda çıkaracaktır.

Birde ben hem nod 32 hemde bunu kullansam ne olur acama ?

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İşletim sisteminin orjinal mi yoksa orjinal kopyası mı olduğunu sorguluyor. Bendeki orjinal xp olduğundan sorun çıkarmadı ancak lisanssızlarda çıkaracaktır.

Birde ben hem nod 32 hemde bunu kullansam ne olur acama ?

genelde bu sorun yaratır.. tavsiye edilen birşey değildir.. çoğu zaman 2 programda çalışamaz duruma gelir..

tgrfkr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet birbirlerini virüs olarak görürler.
Ayrıca programı yükledikten sonra update sorunu yaşadım..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi