İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedava logo tasarımları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pcp1rates

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ücretsiz tasarımlar sona ermiştir. İlginiz için Teşekkürler. Eğer isterseniz çok uygun fiyata tasarımlar yapılabilir.

(Konulara mesaj gönderimi veya üyelerle pm alışverişi yapamıyorum, güncellemeleri konunun ilk post'undan takip edebilirsiniz. pm atamayanlar için online destek cyberdanger[at]msn[nokta]com)

Üyelere özel yapılmış ücretsiz referans tasarımlar

@konuralpd

Tam olarak istediğin bu muydu bilmiyorum ama yaptım bişeyler.İlk tasarımım oldugu için belki çok kaliteli olmamış olabilir. Nasıl olmuş yorumunu bekliyorum, ayrıca çalışma bekleyen diğer üyelerde yorum yaparsa yeni yapacağım çalışmalara ışık tutmuş olur, daha kaliteli tasarımlar ortaya çıkabilir.

7CEEK.png

@RyShTu

bu nasıl oldu sizce??
nKHfS.png

@daniel1336

bu nasıl oldu? logo değil de banner gibi oldu sanırım ama sayfanızdakini örnek alarak yaptım.
tam olarak tasarımda istediklerinizi yazarsanız ortaya daha güzel şeyler çıkabilir. yenisini yapabilirim.
9UnWy.jpg

2 tane daha hazırladım
ng7fN.png

bf3NU.png

@SinneR

bu mudur?
fIARq.png

bu da extra logo
PB2L6.png

@regstar
sayfa içi
IjXHH.png

menü
IyV9p.png

@NovaCep
hazırlandı.
0omrF.png

@jeymo34

Bence çok şık oldu.
hURyt.png

@Berker09

Güle güle kullanın
G50Jj.png

@AngeL Of Death
fUhBI.png

@TRNooNTR
Bu da böyle gif olsun. şık oldu.
yJEg5.gif

@legolasTR
Güle güle kullanın
S96vd.png

- diğer çalışmalar

BhEY8.png

Jvpm0.jpg

lcwlU.jpg

konuralpd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Forumuma logo istiyorum

Site adı: turkfrm.com

renk, ikonlar fark etmez istediğin gibi yap

RyShTu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Konu: Spor Toto Süper Lig Maç Özetleri
içerik: ne bilim top fln bişeyler olsun işte :)
Not: Facebook sayfama profil resmi için istiyorum. teşekkürler kolay gelsin

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
İmzamdaki sitem için şuankinden daha güzel, tarz bir logo yaparsan onu kullanmaya başlayabilirim, ödemede de anlaşırız hatta güzel bişey olursa ;)

SinneR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site : www.2misli.com

İçerik : Wordpress,legalpara,internetten para kazanma,YGS-LYS
(Kişisel Blog)

Renkleri ve zevkleri size bıraktım hocam güzel bir logo yaparsanız iyi olur sitemde kullanacağım

Regstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Site Adı : www.rapturk.net
Konu: Türkçe Rap
içerik: Bir kaç rap sitesinin logo örneklerinden yararlanabilrsin kral tacı ve rap le ilgili ikonlar kullanılabilr.
00238817.jpg
Bu veya
m.png
bunun gibi amblemler işte ... :) Şimdiden teşekkürler...

bigado

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Arkadaşlar bi süreliğine ücretsiz logo tasarımı yapmayı düşünüyorum. Web sayfaları, Facebook sayfaları ya da aklınıza gelebilecek hertür logo tasarımı ve imaj editi yapabilirim. istediğiniz konu, içerik ve materyalleri belirtin, en kısa zamanda logonuzu teslim alın. Tasarımlar tamamen ücretsizdir.
hocam bana ulaşırmısın özel mesaj atamıyorum forumda mesaj attım

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Arkadaşlar bi süreliğine ücretsiz logo tasarımı yapmayı düşünüyorum. Web sayfaları, Facebook sayfaları ya da aklınıza gelebilecek hertür logo tasarımı ve imaj editi yapabilirim. istediğiniz konu, içerik ve materyalleri belirtin, en kısa zamanda logonuzu teslim alın. Tasarımlar tamamen ücretsizdir.

kardesim pm atamıyorum 3 mesaj atmısın 10'a tamamlasan ya yada email versem burdan ulasabilirmisin bana? bi

pcp1rates

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Mesajlarınızı konuya yazabilirsiniz. Ben grafiker değilim, bu konuda henüz profesyonel bi çalışmam yok(o yüzden çok ütopik şeyler beklemeyin), hem kendimi geliştirebilmek adına hem de sizlere yardımcı olabilmek için çalışıcam. Vakit buldukça konuyu takip ediyorum, tasarımları hazırladıkça sırayla siteye upload etmeye çalışıcam. teşekkürler.

pcp1rates

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Forumuma logo istiyorum

Site adı: turkfrm.com

renk, ikonlar fark etmez istediğin gibi yap

Tam olarak istediğin bumuydu bilmiyorum ama yaptım bişeyler.İlk tasarımım oldugu için belki çok kaliteli olmamış olabilir. Nasıl olmuş yorumunu bekliyorum, ayrıca çalışma bekleyen diğer üyelerde yorum yaparsa yeni yapacağım çalışmalara ışık tutmuş olur, daha kaliteli tasarımlar ortaya çıkabilir.

7CEEK.png

AngeL Of Death

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
FORUMSUPER.NET

Siteyi daha yeni kurdum.Logoya ihtiyacım var.Yardımcı oLursan çok sevinirim. =)

pcp1rates

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İmzamdaki sitem için şuankinden daha güzel, tarz bir logo yaparsan onu kullanmaya başlayabilirim, ödemede de anlaşırız hatta güzel bişey olursa ;)

bu nasıl oldu? logo değil de banner gibi oldu sanırım ama sayfanızdakini örnek alarak yaptım.
9UnWy.jpg

tam olarak tasarımda istediklerinizi yazarsanız ortaya daha güzel şeyler çıkabilir.

Regstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
hocam benimkini msnden psd olarak atabilr misin ? Eline Sağlık Güzel olmuş.

TRNooNTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Siteme logo istiyorum

Site adı: jeohost.com

renk, ikonlar fark etmez istediğin gibi yap.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5