İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedava Özgün Makale

X

Xman

Misafir
Konuya yazan ilk 5 üyeye istedikleri konuda birer adet özgün makale yazacağım. Makaleler yeterli uzunlukta ve tamamen özgün olarak tarafımdan yazılacaktır. Yarından itibaren sıraya göre her gün bir arkadaşın makalesi teslim edilecektir.

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Xman en çok sevdiğin bi konuda onurvardi.com blogum için bi yazı yazabilirsin, teşekkürler.. :)

ALİ BEKTAŞ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
imzamdaki web sayfamda yayınlayabilecegim bir adet makalede bana yazarsan çok makbule geçer :)

Invictus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
webarsiv.com da yayınlayabileceğim sağlık hakkında bir makale yazarsan sevinirim :) teşekkürler bu arada

X

Xman

Misafir
Onur arkadaşımızın makalesi yazılıp gönderilmiştir, Son 1 kişi bekleniyor.

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Teşekkür ediyorum oldukça güzel. Zevkle de okuyup blogumda yayınladım. :)

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Bu tür konular VİP bölümünü harekete geçirmede birebir, normalde bir kişi bir makale yazdıracak olsa nerden baksanız sağlam bir makale 2-3 TL kullanıcı 2-3 lira daha verip VİP olması bunun yanı sıra tüm VİP paylaşımlardan yararlanması yanına kâr kalır.

X

Xman

Misafir
Gelecek haftada farklı bir kampanyam olacak, 3 kişiye pr4 siteden ücretiz tanıtım yazısı vermeyi planlıyorum. Vip kategoriyi takip edin :)

Berk Uçar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
islam hakkında bir makale yabilirmisin , örneğin kıble hakkında?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi