İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedava PHP eğitim CD + DVD

A

a.ışık

Misafir
Toplam kac cd ve dvd'ye sigiyor tam olarak net bir rakam verir misiniz? Cd, dvd parasi + kargo parasi toplam ne kadar ediyor? Cd'ler ders ders seklinde mi yoksa amator cekim mi?? Almayi dusunuyorum, tesekkurler.

WebProgramming

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ders ders şeklinde CDler 1 CD 1 DVD kargo parası bulunduğunuz yere göre farklılık gösterir.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
internetten upload yapman daha akıl karı

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
İhtiyacı olmayanlarında bu cd'lere sahip olmasını neden istemiyosunki ? Bende bi öneride bulunuyum ya 1$ paypal gibi cüzzi bi miktara ver yada atıyorum iyinet'e 1$ bağış yapanlara upload edip linki ver. Yani tabi sonuçta senin bileceğin bir iş.

WebProgramming

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İhtiyacı olmayanlarında bu cd'lere sahip olmasını neden istemiyosunki ? Bende bi öneride bulunuyum ya 1$ paypal gibi cüzzi bi miktara ver yada atıyorum iyinet'e 1$ bağış yapanlara upload edip linki ver. Yani tabi sonuçta senin bileceğin bir iş.

İhtiyacı olan parayla alsın hocam Bunu şöle düşün Bursu sadece ihityacı olanlara vermekmi iyi yoksa Herkeze vermekmi?

İzmir'de neredesin?

Buca

YaSoMaC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
rapid e vs. upload edip versen nasıl olur normal üyelik ile. istenilse de istenilmesede belli bir limitten sonra linkler silinecek.. burada dvd almak isteyenlere verirsin onlarda kargo parası ödemez. bunu upload edecek insan dvdyi alıp da upload eder.

sekseniki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu şahıs ücretli Turkekip.com php eğitim cdlerini vermekte yada satmaktadır. Bu yüzden r10 dan banlandı. Başkasına ait olan ve para ile halen satılan bir ürünü sahibinden izinsiz nasıl satarsınız? Buradanda banlanmasını talep ediyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5