İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedava php Toplist Script i

T

Turkyurdu.org

Misafir
Turk Milleti Caliskandir, Turk Milleti zekidir..
Nerden geldi bu laf simdi aklima? hemde toplist konusunu okurken

H

Heryerdeyiz

Misafir
ortada w.arez vs bi şiyler varsa yazında bizde bilelim ?
ki yoktur olsa şimdiye kadar silinmişti vs vs...

O

oyunbahcesi

Misafir
Hayret

:mad: akrep Sorun ne anlamadım
senin anlamanda kıt galiba biz nediyoruz sen nediyorsun..
senin toplisten bir harf bile almadım bunu taş kafana sok sana acıkca soyledim eger isteseydin toplisti sana verip incelerdin..
arkadaşlar kodlar herkese açık hiç bir virüs veya açık yok php den anlayan arkadaşlara vereyim incelesinler eger böyle bir şey varsa ben bir daha buraya girmem ..bunu kalın kafanıza sokunuz.........

H

Heryerdeyiz

Misafir
arkadaşım sadece ben scripti istedim :)
msn e ekledim ama online olmuosun...

E

erotikbul

Misafir
Ya bende * yasal olmayan garez i var G nin yerine w koyun işte :D
Aynısı felan değil...

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oyunbahcesi denen arkadas, agzini bozma TAŞ KAFALI sensin,
kötü söz sahibine aittir.
modlar duruma el atin
her ne 8ok ise alin kullanin ben bilirim yapacagimi

H

Heryerdeyiz

Misafir
ya toplist scripti sana ait değilse neden hala alacak kullanacak insanları tehdit ediyorsun?
Biz burasını anlamadık her şey iyi güzel ama bu tehditkar davranışlarını anlamadık bi türlü?
Eğerki toplist sizden çalıntı ise zaten onu kullanmam ama çalıntı değil ise bu davranışlarınızla ayıp ediyorsunuz...

O

oyunbahcesi

Misafir
Hayret

akrep neden tehdit ediyorsun bak gel msn me vereyim toplisti incele senin toplisten bir harf bile almadım..bir dahada beni tehdit etme...
bu tum arkadaşlar için geçerli eger inanmayan varsa gelsin.tşk

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Lütfen seviyeli bir şekilde mesajlaşalım.
İsteyen istediğini yazar. görüşler serbest. Ama lütfen istediğiniz şekilde yazabileceğinizi düşünmeyin. Açıkça hakaret içeren mesajlar incelenerek gereken yaptırım uygulanıyor. Ayrıca yaptırım dışında da bu tür mesaj göndermeyi alışkanlık haline getiren kullanıcılar forumdan uzaklaştırılıyorlar.

Saygılar.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ellerinize pranga vuracak degilim, istediginizi yapmakta serbestsiniz, ve her türlü sonucuna da katlanmak cabasi, herşey size kalmış diyorum başka birşey demem
SADECE
adam akilli konusun da kimsenin tepesi atmasın

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konuyla alakası yok ama AkrepList'e bişey söylemek istiyorum: Siteni ziyaret ettim, sattığın ürünün fiyatını ya ben bulamadım yada yazmamışsın. Bu genel bakımından çok ziyaretçileri ürküte bilir benden tavsiyesidir..

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 milyon dolar fiyati:) merak etme gercekten meraklisi yada almak isteyen mail atiyor gunde 5-10 mail kesin geliyor ki 2 sitemde fiyat yaziyor, sen dert etme alan aliyor

Ugur CETIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AkrepList' Alıntı:
oyunbahcesi denen arkadas, agzini bozma TAŞ KAFALI sensin,
kötü söz sahibine aittir.
modlar duruma el atin
her ne 8ok ise alin kullanin ben bilirim yapacagimi

Tehdit etmek çok basit bir iştir, isteyen istediğini kullanır elinde sourceleri olursa. Birşey yapacaksan yap ortaya koy, yada önce yaptıklarını göster sonra tehdit et!

Toplist scriptini v.s. kullandığımdan değil, yaparım ederim tutarım demenden... En bilgili senmisin burada? Belki yaptığında sana birşeyler yapar. Bu tip konuşmalar hiç yakışmıyor ayıptır.

KIZILKURT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
msn de online olmuyor ki arkadaş :( ayrıca oyunbahcesi.com/toplist acılmıyor :S

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
msn gel vereyim sitendeki toplistle aynı sadece arayuzu degişik

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5