İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedava PSP,iPhone,xBox vs.

ritemre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba arkadaşlar. Birazdan size tanıtacağım site bedavaya PSP,XBox vs. teknolojik aletleri veriyor. Hem de taaa Amerika'lardan buralara yollayıveriyor.

Nasıl mı?

Xpango denilen bu sistem, credit kullanıyor,yani siz site için birşeyler yapıyorsunuz,onlar da sizleri bahsettiklerim ile ödüllendiriyor. Peki siz neler yapıyorsunuz da onlar sizi ödüllendiriyor?

Xpango'ya üye olduktan sonra size 3 seçenek sunuyor. Bunlar:

-Offers
-Arkadaşa tavsiye
-Ürün satın alma

1. Offers:
Bu aynı PTSu; yani üyelik başına ödeme yapan sistemler gibi. Bu sistemde sizlere birkaç site veriyorlar. Buralara girin, Referral ID denilen üye numaranızı yapıştırarak üye olun diyorlar. Daha sonra hesabınıza Creditler ekleniyor. Üstelik üye olmak için birçok site bulunuyor, yani bu açıdan pek sıkıntı çekmiyorsunuz.

2.Arkadaşa tavsiye:
Bu sistem yoluyla, arkadaşlarınıza örneğin e-mail yoluyla tavsiyede bulunuyorsunuz. Her üyelik başına hesabınıza 1 Credit ekleniyor. Ayrıca forumlarda vs. sistemi tanıtmak için link de bulunuyor. Dediğim gibi, kolaylıkla birikiyor puanlar.

3.Ürün satın alma:
Bu yolu hiç denemedim ama anladığım kadarıyla siteden mobil aksesuar vs. alıyorsunuz. Ve onun ücreti üzerinden hesabınıza credit ekleniyor.

Bu yollar yardımıyla istediğiniz hediye için gereken Credit puanını topladıktan sonra ürünler kargoya veriliyor(muş). 3 gün içinde elinize gelir diyorlar yanlış anlamadıysam.
--
Arkadaşlar ben bu sponsoru hiç denemedim. O yüzden size [güvence veremeyeceğim/B]. Ama burada PTC'leri tek tek deneyen arkadaşlarımız bir de bunu deneyebilir.

Üye olmak için:

ref'li linkim: Bedava PSP (Bunu kullanırsanız sevinirim.)
ref'siz link: Şurası
Sitenin sıkça sorulan sorular bölümü: Burası

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
33 kişiyi üye yaptığımız zaman bir iPod Touch mu veriyorlar yani , ilginç :S

ritemre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
33 kişiyi üye yaptığımız zaman bir iPod Touch mu veriyorlar yani , ilginç :S

Evet :) Ama şu ana kadar hiç üyem olmadığı düşünülürse,zor birşey gibi :D
--
Burada yazdığına göre, ürünler Türkiye'ye hediye olarak geliyormuş. Yani gümrükte takılmaz diyorlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5