İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedava Reklam Aliyorum...

bilge_bey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar 1 ay sonra yayına sokmayı düşündüğüm sitem için 3 arkadaştan karşılıksız 3 ay süreyle reklam alacağım. Neden diye soracak olursanız yeni site açan 3 arkadaşa yardımcı olmak isterim. Ben de zaten siteyi yeni açıyorum. Dayanışma olmasını istiyorum. Sitemden 3 ay boyunca herhangi bir karşılık beklemeden reklam yapmak istiyorum. Bir nevi tecrübe kazanmak olur hepimize. Bana özelden mesaj atan 3 arkadaşın reklamını yayınlayacağım.
Lütfen ard niyet aramayın arkadaşlar.
Saygılarımla.

bilge_bey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ilgilenmeniz beni çok mutlu etti. Hepinize teşekkür ederim. Her zaman para değil bazen insanları mutlu etmekte kişiyi mutlu edebilir. Bu şuura yaklaşmamız dileğiyle...
4 mesaj gelmiş 3 arkadaşa cevap yazıyorum şimdi.
Gunesbjk bu arkadaşların ardından senin reklamını yapacağım arkadaşım söz.
Kibar, esprili yaklaşımlarınızdan ötürü teşekkür ederim.
Paylaşmak güzel şey...
Saygılarımla.

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rica ederim bilge boy umarm basarılı yenı bır yıl senı bekler

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bilge_bey' Alıntı:
ilgilenmeniz beni çok mutlu etti. Hepinize teşekkür ederim. Her zaman para değil bazen insanları mutlu etmekte kişiyi mutlu edebilir. Bu şuura yaklaşmamız dileğiyle...
4 mesaj gelmiş 3 arkadaşa cevap yazıyorum şimdi.
Gunesbjk bu ın ardından senin reklamını yapacağım söz.
Kibar, esprili yaklaşımlarınızdan ötürü teşekkür ederim.
Paylaşmak güzel şey...
Saygılarımla.

Bu hareketinizden dolayı kutluyorum sizi

Özel mesaj ile sitenizi yollarsanız bende herhangi bir sitemden size karşılıksız link verebilirim :)

Kolay gelsin.

G

Geveze.at

Misafir
tebrikler valla
parayi düsünmeyen kisilerinde olmasi sevindirici

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kesinlikle burası zaten dostluk ve ımkan paylasım yerı olmalı

ryden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar bende 5 kişinin ücretsiz reklamını yapmak ıstıyorum karşılıklı anlaşırsak birbirmizin reklamlarını ucretsız yayınlayalım siteler arası arkadaşlık kurulsun böyle bir proje başlatalım ilgilenenler olursa özel mesaj çeksin lütfen

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben site acicam bu hafta ici biticek konusalim destek olalım

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Öneri

Madem hiç bir karşılık beklemeden site reklamı yapmak istiyorsunuz o halde gerçekten faydalı bazı sitelerin de reklamını yapıverin. Benim önerebileceklerim

http://www.ntvmsnbc.com/modules/egitimedestek/ (her tık bir okula bağış anlamına geliyor)

http://www.losev.org.tr (Lösemili çocuklar vakfı, lösemi olan çocukları ücretsiz olarak tedavi eden ve sadece bağışlarla yaşayan bir vakıf)

Selamlar

bilge_bey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir süre foruma göz atamamıştım. İyi dilekleriniz ve önerileriniz için sizlere teşekkür ederim. Paylaşım ve yardım güzel şey.
Saygılarımla.

G

Geveze.at

Misafir
wwwxxxyyy' Alıntı:
Madem hiç bir karşılık beklemeden site reklamı yapmak istiyorsunuz o halde gerçekten faydalı bazı sitelerin de reklamını yapıverin. Benim önerebileceklerim

http://www.ntvmsnbc.com/modules/egitimedestek/ (her tık bir okula bağış anlamına geliyor)

http://www.losev.org.tr (Lösemili çocuklar vakfı, lösemi olan çocukları ücretsiz olarak tedavi eden ve sadece bağışlarla yaşayan bir vakıf)

Selamlar
Yani illa her baslikta cikmasalar olmaz.
kisisel sayfalardan bahsediyor sen ne diyorsun.
Alakaya pirasa

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5