İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedava Reseller İsteyen ?

I

i.s.a.q

Misafir
BEDAVA Host veriyoruz.veriyoruz..yetmiyor..Biz daha fazlasını yapmak istiyoruz.

Ve size Bedava Reseller İmkanı sağlıyoruz..

Evet yanlış duymadınız.2 kere okumanızada gerek yok..Bukadar.net İnternet Hizmetlerinden size tam 1 aylık bedava Reseller kullanımı !!

Reseller Paket Özelliği
1 GB Disk Alanı
50 gb aylık Transfer
Sınırsız Domain
Sınırsız Veritabanı
Sınırsız Email

1 Ay Bedava kullanımınızın süresi dolduğunda eğer Devam etmek isterseniz Reseller paket özelliklerinizi Değiştirerek yada değiştirmeden aynı reseller paketiyle Ücret ödeyerek devam ediyorsunuz.Eğerki Devam etmek istemiyorsanız Hesabınız sonlanıyor.

Biz Hizmetimize kalitemize güveniyoruz !!

Bukadar.net İnternet Hizmetleri

Saygılarımla Sıtkı Çakmak.

Msn: [email protected]

Bu kampanya sadece Forumlardan Gelen Kullanıcılar için geçerlidir.

S

sedef

Misafir
Güzel uygulama inşallah bazıları bunu kötü niyetle kullanmaz.

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gerçekten harika bir hizmet. acaba bu hizmetten yararlanmak için ön şart var mı??

I

i.s.a.q

Misafir
absürt marez ve hek dışında herşey için kullanabilirsiniz.

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senin sponsor olmanla arkadaşın bir aylık reseller vermesi arasında ne fark var ki...

I

i.s.a.q

Misafir
Kampanyayın Sona erme nedenleri ;

*Kampanya dahilinde 45 Reseller hesabına ulaşılması(yeterli seviye)
*25 gün olmasına rağmen hesap açtın 7 kişinin hesaplarına ellerını bile sürmemesi,+ açılan iki hesaba hesaba absürt dowlar ve fazla yuklenerek alanın kötüye kullanılması.

Gibi etkenler vede olumsuzluklar nedeni ile(ki zaten kampanya suresiz diye birşey belırtılmemişti) sonlanmıştır.

İnternet demişki ilgi çekme politikası amaç zaten budur.Ticarette en buyuk etkenlerden birisi zaten budur.

Herkes Ekmeğini kazansın Lütfen saygılı olun.

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
açıkcası bedava diye sitelerimi bir yere koymam, aa sitemin aynısını biryerde gördüm hikayelerine sıkça rastlar olduk. açıkcası ben pek güvenemiyorum bu tarz uygulamalara.

tabi kullanan kullansın,

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
internet' Alıntı:
bunlar sadece ilgi çekme politikaları..

bi insan bu kadar olmaz :)
belli etme kıskançlığını . ben bukadar.nete az çektirmedim çenemden bana bile dayanabiliyorlarsa yeterince profosyoneldirler mrk etme

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
burda yapılan olay ilgi çekme olayıdır bu açıktır ancak bunda nasıl bir kötülük vardır bunu kavrıyamadım.... arkadaş sadece hizmetinin ücretsiz test edilebilmesi olanağını sunmuş.. reklammıdır reklamdır ancak reklam kötümüdür? cola reklam yapıyor diye içmiyormusunuz??

@bukadar.net msnimde günde ortalama 18 saat onlinesın şirket misiniz? veya 5 10 kişimi yapıyorsunuz bu işi?

I

i.s.a.q

Misafir
firar' Alıntı:
burda yapılan olay ilgi çekme olayıdır bu açıktır ancak bunda nasıl bir kötülük vardır bunu kavrıyamadım.... sadece hizmetinin ücretsiz test edilebilmesi olanağını sunmuş.. reklammıdır reklamdır ancak reklam kötümüdür? cola reklam yapıyor diye içmiyormusunuz??

@bukadar.net msnimde günde ortalama 18 saat onlinesın şirket misiniz? veya 5 10 kişimi yapıyorsunuz bu işi?

Öncelikle görüşleriniz için teşekkürler.Yanlız Sadece Şirketten mesai saatlerinde online destek uygulamak zorunda değiliz.Evden yada herhangi biryerden (Dizüstü yada ev pc'si ile) destek sağlanabilir.

Ayrıca Şirketimiz 2 ortaklı bir şirkettir.

captainzap Özel Kodlamanız var ise daha doğrusu scriptin çalınacağını düşünüyorsanız zaten şirket adına Fatura kesilir aldığınız herhangi bir üründe ayrıca böyle bi düşünceniz var isede(çalınma olayı) Ve Sözleşme yapılır.

Bu cümleniz sadece kişiselde kalır.

Neyse Forum kavgalarını sevmiyorum,Bilgi sahibi olmadan öneleştri lütfen yapmayalım.

Müşteri fasfında yada merak ettiğiniz her türlü soruda Msn den yada sitemizdeki gerekli iletişim araçlarından size elimizden geleni yaparım.

Saygılarımla

Sıtkı Çakmak

Bukadar.net İnternet Hizmetleri

Satış Müdürü

internet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar, ben günde 2 saat msn e giriyorum, ama bana yetiyor.Bukadar.net gibi 24 saat internete girmiyorum.Ve kazancımda baya bi yerinde.Çünkü ben hosting işini zevkine yapıyorum.Kendime ait CD/DVD Üretim&Çoğaltım fabrikam var.Bugüne kadar kimseyi kıskanmadım, bugünden sonrada kıskanmam!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5