İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedava siteler google da çıkar mı????

realcriminal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ben web sayfası yapma olayına daha yeni başladım. Bu yüzen bedava hizmet sunan cjb 'den bi adres aldım. Bu aldığım adresle google'a kayıt yaptırdım. Google adresimi arama sonuçlarında gösterir mi acaba??
Bedava olduğu için önemsemez mi yoksa??

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gosterir neden göstermesin önemli olan .com veya .net deildir önemli olan sitenin içerigidir.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
realcriminal' Alıntı:
Arkadaşlar ben web sayfası yapma olayına daha yeni başladım. Bu yüzen bedava hizmet sunan cjb 'den bi adres aldım. Bu aldığım adresle google'a kayıt yaptırdım. Google adresimi arama sonuçlarında gösterir mi acaba??
Bedava olduğu için önemsemez mi yoksa??

eger bu işe başlıyorsan free host ve domainle başlama derim paralı host geç ve bütün bileşenlerden yararlan ve daha hızlı gelişir buna emin ol eskiden host ve domain cok pahalıydı herkes free takılıyordu artık 10 mb + 1 domain yıllık 20-30 $ yıllık alabilrisin buda cok bir para degil yıllık için orada kendini geliştir sonra istege göre alanını yükseltirsin..

soruna cevap : google için free site olmasının önemi yok sen içerik yaptıktan sonra hiç sorun degil.

N

nomak78

Misafir
google o ayırımı pek yapmaz.
bende www.kotulerin.iyisi.com var pr=2 ve bütün hitlerinide googledan alıyor.
ana dizin: daghanoves.netfirms.com

bide bedava domain alacaksan cjb.net ten alma derim.

www.da.ru bedavaların en iyisi.

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
host lazım olursada bana pm at yardımcı olurum.para vermene gerek kalmaz.

H

hengame

Misafir
cjb.net de domain nssini istediğin host firmasına atabiliryorsun ve reklam çıkmıyor güzel bir olay bu hizmeti veren bildiğiniz site varmı www.list100.cjb.net yapmıslar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5