İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedava Tanıtım Yapacaklar?

Addison123

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Facebook sayfam için bedava tanıtım yapacak bir hayırsever varmı?

AkvaryumZevki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Siz ilerleyen zamanlarda bedava tanıtım yapacak mısınız sayfanızda.?

Ben bahse girerim ki sayfanızın hayran sayısı 10.000 olduktan sonra burada konu açacaksınız, 10k sayfada reklam 5$ diye :)

Addison123

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Siz ilerleyen zamanlarda bedava tanıtım yapacak mısınız sayfanızda.?

Ben bahse girerim ki sayfanızın hayran sayısı 10.000 olduktan sonra burada konu açacaksınız, 10k sayfada reklam 5$ diye :)
Eğer bana yardım ederlerse neden olmasın?Ayrıca ilerliyen zamanlarda tabiki öyle konular açıcam nede olsa bu işi para için yapıyorum. Ha 10.000 üyem olursa bedavayada reklam veririm

AkvaryumZevki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Eğer bana yardım ederlerse neden olmasın?Ayrıca ilerliyen zamanlarda tabiki öyle konular açıcam nede olsa bu işi para için yapıyorum. Ha 10.000 üyem olursa bedavayada reklam veririm

Bu işi para için yapıyorum diyorsunuz zaten. para için yapıyorsanız biraz da tantım için para harcamanız gerekmez mi.?

Ayrıca da zaten bence Facebook sayfaları için tanıtıma pek ihtiyaç yok. Sürekli olarak sayfayı güncel tutarsanız sayfa kendiliğinden çoğalıyor. Günde 20-25 tane paylaşım yapsanız sayfanız kendiliğinden yüksek hayran sayısına ulaşır zaten :)

Addison123

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bu işi para için yapıyorum diyorsunuz zaten. para için yapıyorsanız biraz da tantım için para harcamanız gerekmez mi.?

Ayrıca da zaten bence Facebook sayfaları için tanıtıma pek ihtiyaç yok. Sürekli olarak sayfayı güncel tutarsanız sayfa kendiliğinden çoğalıyor. Günde 20-25 tane paylaşım yapsanız sayfanız kendiliğinden yüksek hayran sayısına ulaşır zaten :)
Elbette fakat az bir içeriği olan sayfaya reklam yaptırırsam ölü yatırımdan farksız olur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi