İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedava Tanıtım Yazısı Hemde Sınırsız

webstar34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar merhaba yeni açılan sitemizde ücretsiz olarak tanıtım yazısı yayınlayabilirsiniz.. Her kaydolan yazar seviyesinde kaydolur dolayısıyla admin onaysız dilediğiniz kadar tanıtım yazısı yazabilirsiniz. *****grafik içeriğe sahip siteler silinecektir.. Sistemi yer imlerinize eklemeyi unutmayınız. Tüm siteleriniz için tanıtım yazısı yayınlayabilirsiniz.. Sistem yenidir dha hiç link çıkışı olmadı o yüzden acele etmenizde fayda var..
Bedavatanitimyazisi.TK
Konunun üstte kalması için tanıtım yazısı yayınlayanlar buraya bir yorum atarlarsa memnun olurum..

NarKo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar merhaba yeni açılan sitemizde ücretsiz olarak tanıtım yazısı yayınlayabilirsiniz.. Her kaydolan yazar seviyesinde kaydolur dolayısıyla admin onaysız dilediğiniz kadar tanıtım yazısı yazabilirsiniz. *****grafik içeriğe sahip siteler silinecektir.. Sistemi yer imlerinize eklemeyi unutmayınız. Tüm siteleriniz için tanıtım yazısı yayınlayabilirsiniz.. Sistem yenidir dha hiç link çıkışı olmadı o yüzden acele etmenizde fayda var..
Bedavatanitimyazisi.TK
Konunun üstte kalması için tanıtım yazısı yayınlayanlar buraya bir yorum atarlarsa memnun olurum..

sitenizi kullanıyorum çok faydalı bir olay tşkler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5