İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedava Tanıtım Yazısı İster misiniz?

K_E_M_O

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar herkese. Websitemiz, eski içeriğinden tamamen arınarak yepyeni formatıyla karşınızda.
Websitemizin yeni konsepti doğrultusunda;

• Websitelerinizi ücretsiz olarak tanıtacaksınız.
  • Sadece tanıtım değil ücretsiz backlink kazanacaksınız.
  • Tanıtım yazısının faydalarını bilmeyeniniz yoktur. Tanıtım yazısını ücretiyle yaptırmak yerine ücretsiz olarak yaptırıp kârlı çıkacaksınız.
Bilmeyenler için tanıtım yazısının ne olduğundan veartılarından biraz bahsedelim;

• Web sitesine uygun bir başlık ile bir konu olarak web sitesini anlatan, konu içinde farklı kelimelerden web sitelerine link verilmesi tanıtım yazısı olarak bilinir…
  • Tanıtım yazılarında sitenizin içeriğine uygun bir anlatım olmalıdır.
  • Link satın aldığınızda linkiniz 3 ay durur, tanıtım yazısı ömür boyu
  • 3 aylık link mi daha etkilidir? Ömür boyu alınan link mi?
Bu doğrultuda tanıtım yazılarınızı eklemek ve istediğinz kelimelerde yükselmek istiyorsanız tam yerindesiniz. Buraya tıklayın, tanıtım yazınızı ekleyin, yükselmeye başlayın..

Arkadaşlar siteyi yeni açtığımızdan dolayı henüz kategoriler bile belli değil. Kategori önerilerinizi bekliyorum. Tanıtım yazılarınızı bekliyoruz..

Not:
absürt hariç tüm siteler kabul edilmektedir. Yazılarınızda 3'ten fazla link bulundurmanız yasak olup, dilediğiniz kadar yazıyla katılabilirsiniz.

Website:http://www.ismi.info
Yazı Ekleme Sayfası: http://www.ismi.info/addnews.html

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Tasarım çok hoşuma gitmedi ancak gayet sade ve hızlı. Başarılar.

Corpixx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
DataLife Engine Sistemi.. Daha Güzel Tasarımlar Mevcut İnternette Hazır..

K_E_M_O

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkür ederim yorumlarınız için arkadaşlar. fakat daha iyi tasarım bulana kadar bu tasarımla devam edeceğiz. daha iyi tema örneklerini gösterirseniz değerlendiririz. bu arada linklerin nofollowolduğunu iddia edenler var linkler dofollow olarak eklenmektedir.
yazılarınızı bekliyoruz..

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sade olmuş ve güzel olmuş. hayrını gör.

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Tanıtım yazısını kazanmak yerine tasarıma konuşuyorsunuz. :eek: Ben de ekliyorum birazdan.

uggur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Güzel çalışma, ekliyorum. Fakat daha güzel bir tema bulabilirsiniz. :)
Kolay gelsin.

K_E_M_O

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eleştirileriniz için teşekkürler arkadaşlar.. güzel bir tema bulup değiştireceğim mevcut olanı.. eklenen yazılarınız onaylandı.. yeni yazılarınızı bekliyorum.
Bu arada sitenin pr değeri 1 oldu ve yazılar google dan hit bile çekmeye başladı..

Maverick

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Üye olma sayfasındaki yazılar görünmüyor. O yüzden üye olamadım. Kontrol ederseniz sevinirim.

K_E_M_O

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sorundan dolayı özür dilerim, sorun halledildi, kayıt olabilirsiniz şimdi..

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
tasarım karın doğurmuyor bu sistem hit canavarıdır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5