İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedava ya Vps Sunucu İsteyen ?

kasirga098

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ücretsiz Sanal Sunucu sahibi olabilirsiniz,
https://www.digitalocean.com/register bu adres üzerinden siteye kayıt oluyorsunuz, verdiğim link benim referans linkimdir, isterseniz bu adres üzerinden refsiz kayıt olabilirsiniz.

Alttaki kampanya kodu ile hesabınıza 10$ tanımlanıyor, aylık 512mb ramlı olan vps'i 2 ay kullanabilirsiniz, veya aylık 10$ olan 1gb ramlı vps'de satın alabilirsiniz o zaman 1 ay kullanım hakkınız oluyor. Ben sunucuyu vpn olarak kullandığım için 512 mb ram yeterli görüyürom ve şimdiye kadar bir sorunda yaşamadım.

Siteye kayıt olduktan sonra email adresinizi onaylıyorsunuz, ardından bling kısmından kullanmadığınız bir kart veya sanal kart bilgilerinizi giriyorsunuz, KESİNLİKLE KARTINIZDAN PARA ÇEKİLMİYOR 2 AY BOYUNCA, yani 3 ay gelmeden kartınızı kaldırabilirsiniz ve hizmetinizi sonlandırabilirsiniz.

Yada PAYLPAL ile 5$ ödeme yapıp bu hizmeti alamaya devam edebilirsiniz.

Kampanya Kodu: SHIPITFAST

bjij.jpg

Kodu kullanabilmek için kredi kartı bilgilerinizi girmeniz ya da Paypal ile en az 5$ ödeme yapmanız gerekmektedir.

Sitenin çalışma mantığı şu şekildedir, ücreti saatlik buda saati yaklaşık olarak, 0,014 gibi tutar yapıyor, hitli siteniz var diyelim bir anda hit patlaması yaptı 512 mb ramli vps'den 2 gb ramlı vps geçiş yapabilirsiniz, hit yoğunluğu azaldığı zaman tekrardan 512 mb ramlı sunucusuna geçip maliyeti düşürebilirsiniz.

ben kendim kullanıyorum, sanal kart ile deneyin içinde limitte olmasın sonuçta promosyon kodu 2 aylık olduğu için 2 ay boyunca hesabınızdan para çekmesi mümkün değil siz başka ürünler almadıkça, onun içinde sanal kartınızın limitini 1tl yaparsanız kafanızda rahat olur ;)

ayrıca eklediğiniz kartıda kaldırabilirsiniz sistemden ;

buda promosyon tutarından ödeme yapıldığına dair kanıt,

Konu içeriği alıntıdır.

ynR

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1-) kredi kartı bilgileri önemlidir hiçbir zaman boş yere bilgi verilmemelidir.
2-) biz insanlar niye bukadar beleşciyiz ve buna tapiyoruz hiç anlamiyorum
3-) 512 mb'a kloxo web paneli bile kuramazsınız ssh üstünden anca bir host açarsınız ki onuda emin olun 10 kişiye verseniz 7'si kullanamaz ;)

## Dolandırıcılar ile mücadelemde haberimi yapan birkaç link vereyim

http://www.yerlihaber.com.tr/teknoloji/binlerce-vatandasin-hesaplari-kurtarildi-h18976.html

Aynı burdaki gibi bir whmcs otomasyonuna sahip bir web sitesinin bilgilerine sızmıştım..

http://www.iha.com.tr/istanbul-haberleri/ozel-haber-vergi-levhasiyla-dolandirdilar-istanbul-844733/

Haberler tamamen bana ait

kasirga098

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
1-) kredi kartı bilgileri önemlidir hiçbir zaman boş yere bilgi verilmemelidir.
2-) biz insanlar niye bukadar beleşciyiz ve buna tapiyoruz hiç anlamiyorum
3-) 512 mb'a kloxo web paneli bile kuramazsınız ssh üstünden anca bir host açarsınız ki onuda emin olun 10 kişiye verseniz 7'si kullanamaz ;)

## Dolandırıcılar ile mücadelemde haberimi yapan birkaç link vereyim

http://www.yerlihaber.com.tr/teknoloji/binlerce-vatandasin-hesaplari-kurtarildi-h18976.html

Aynı burdaki gibi bir whmcs otomasyonuna sahip bir web sitesinin bilgilerine sızmıştım..

http://www.iha.com.tr/istanbul-haberleri/ozel-haber-vergi-levhasiyla-dolandirdilar-istanbul-844733/

Haberler tamamen bana ait

Paypal kullanırsınız ve çekemez 11.08.2013 tarihinden beri kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yapmadı ve emin olun ki diğer vps lerden bin kat daha iyi çalışmaktadır.

ynR

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paypal kullanırsınız ve çekemez 11.08.2013 tarihinden beri kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yapmadı ve emin olun ki diğer vps lerden bin kat daha iyi çalışmaktadır.

Hocam siz mevzuyu anlamamişsiniz, ben ne insanlar gördüm o firmanın bi art niheti olmasa bile 1. haberimi bi okuyun anlarsınız,

Diğer vps derken ben size 4 gb ram, 150 gb harddisk, 4 işlemci intel versem hangisi daha mantıklı ? :bira:

o tarz firmaların çoğu 15-30 gün veriyor maksat millet görsün tanısın bir çoğu en fazla 30 gün sonra makineyi kapatiyor yiyorsa bir firma gelsin vds versin yada dc versin :)

kasirga098

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hocam siz mevzuyu anlamamişsiniz, ben ne insanlar gördüm o firmanın bi art niheti olmasa bile 1. haberimi bi okuyun anlarsınız,

Diğer vps derken ben size 4 gb ram, 150 gb harddisk, 4 işlemci intel versem hangisi daha mantıklı ? :bira:

o tarz firmaların çoğu 15-30 gün veriyor maksat millet görsün tanısın bir çoğu en fazla 30 gün sonra makineyi kapatiyor yiyorsa bir firma gelsin vds versin yada dc versin :)
siz digitalocean nın ne kadar büyük olduğunu bilmiyorsanız siz önce bir onu araştırınız.

I9VNxaa.png

Bu da vps paketleri

ynR

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Küçük parçalar büyük sıkıntı yaratırlar ;)

Ben ne sistemlere girip el salladım bi bilseniz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5