• TC Kimlik Numaranızı onaylayarak iyinet.com'dan tam olarak yararlanabilirsiniz. Konu açabilmek ve açılan konulara yazabilmek için lütfen Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı doğrulayın. Doğrulama ile ilgili hata alıyorsanız, kimlik ön yüzündeki Ad Soyad, Doğum yılı ve TC Kimlik numarası görünecek şekilde kimlik resmini bize gönderebilirsiniz.

    deneme bonusu veren siteler cratosroyalbet pubg uc smm panel smm panel

bedava

Mehmet

0
Bilgiler
Katılım
30 Eylül 2006
Mesajlar
2,415
Reaction score
0
Puanları
0
Şube
Zaağane
207 Aydır Üye
:) böyle olaylara uyum sağlamalarına bayılıyorum bu adamların

Bizde taksim meydanında birinin yaptığını düşünüyorum da, 1-2 saat "hakem" muamelesi görüp sonra göz altına alınır, haberlerde "deli" olduğu sanılıyor falan denir.
 

pigeon

0
Bilgiler
Katılım
22 Şubat 2005
Mesajlar
2,873
Reaction score
12
Puanları
0
Yaş
47
Şube
Ankara
227 Aydır Üye
bu videoları youtube da gezerek bulduğunuzu zannetmiyorum, sitelerimizde görülmesi daha olası. artık verin kendi sitelerimizin reklamını yapalım. youtube hostlu olup olmaması da çok önemli değil. yabancıya gideceğine bize gitsin hit..
acaba artık youtube linki vermemenin zamanı gelmedi mi?!
 

tiva

0
Bilgiler
Katılım
20 Eylül 2003
Mesajlar
2,741
Reaction score
4
Puanları
0
244 Aydır Üye
acaba artık youtube linki vermemenin zamanı gelmedi mi?!

Bu cümleyi artık videoları kendinde barındıran sitelerimiz olması gerekmiyor mu gibi anladım, aylık server masraflarını çıkarabileceğimi bilsem netdirect den hizmet alıp başlamak isterdim, ayrıca sıcak videolar olarak nitelendirilen videoları hariç tuttuğumuzda ne kadar ilgi görür onu da bilemiyorum. Yoksaki şu anda youtube.com u download linkleri ile indexlemiş durumdayım, gerisi türkçe ifadeli olanları download etmeye kalmış durumda

test linki http://iyi.web.tr/?arama=site:youtube.com&type=web
 

T3chn0

0
Bilgiler
Katılım
26 Ağustos 2006
Mesajlar
2,423
Reaction score
2
Puanları
0
208 Aydır Üye
Türkiye şu anda bunu kaldıramaz.
 

pigeon

0
Bilgiler
Katılım
22 Şubat 2005
Mesajlar
2,873
Reaction score
12
Puanları
0
Yaş
47
Şube
Ankara
227 Aydır Üye
ama izlesene örneği var. ve en çok aranan site konumunda. sıcak mı bilmem ;) demekki tutuyor.
link verme olarak diğer türlü anlamanızı da bekliyorum. bizim sitelerimizden video bulup da youtube linki vermenin mantığı olmadığını düşünüyorum.
izlesenenin büyük hatası oldu hotlink olayı. yakında alternatifler çıkacaktır ve değerini kaybedecektir. zira youtube u ünlü yapan videolarını yayınlatmasıdır.
ve yineliyorum youtube bir video barındırma sitesidir, eğlence sitesi değil. bunu karıştırmayalım!
 

tiva

0
Bilgiler
Katılım
20 Eylül 2003
Mesajlar
2,741
Reaction score
4
Puanları
0
244 Aydır Üye
youtube bir video barındırma sitesidir, eğlence sitesi değil. bunu karıştırmayalım!

Esasında şöyle bir şey lazım, bir video hosting servisi olacak, bu video hosting sitesi üzerinde video yayını yapılmayacak, insanlar videoları yükleyecek, gerekli embed kodunu alıp sitesine ekleyecek, video hostingin playerı haricinde çalışmayacak, bu playerında video başlangıç ve sonunda reklam çıkacak, video hostingde parasını bu şekilde çıkartacak.

Youtube üzerinde video gösterim olduğu için barındırma olayının dışında gibi, çin de olduğu gibi ipv6 heryerde kullanıyor olsa bu video olayı çok daha farklı boyutlara sıçrayacak. izlesene.com un isim yapmasının en büyük sebebi de %70 oranında sıcak video olarak tabir edilen videoları barındırmasıdır. Bunu gören mynet de geri kalmadı
http://haber.mynet.com/galeri/vmenu.aspx?txt_category=7&txt_scategory=0&txt_substate=no&searchtext=
 
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst