İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedavalar.net Domain hek

B

Bedavalar-Net

Misafir
Bedavalar.net domainimi suan ismini aciklamayacagim(hukuksal yönden) bir firmadan almistim 4 senedir domain o firmadaydi.2008 yilina kadar da süresi uzatilmisti.O firmanin domain paneli hek edilmis ve domain transfer edilmis.Domaini transfer eden kisi belirlendi.Buraya gelen webmasterlerden birisi olabilir(isim olarak belli ben öyle tahmin ediyorum).Hukuksal yönden her türlü giirisim baslatildi.

Domainimin bulundugu firmaya 150 bin euro luk tazminat davasi acildi.
Domaini hek eden kisi icin(100 bin euroluk dava acildi) sunu diyorum,paramin son kurusuna kadar onun en agir cezayi almasi icin mücadele edecegimden hic bir süphesi olmasin.O kisi hakkindaki ve bagli bulundugum firma hakkindaki davalardan serefim adina yemin ediyorum ki vazgecmeyecegim.

Gece gündüz demeden tam 4.5 senedir siteme emek veren birisiyim,ilk webmasterlik hayatimin ilk domaini icin her seyi yapacagim.O kisi simdi güle dursun,domainimden kazanacagi kadar kazanmaya calissin,ancak bütün yasal acidan deliller ve haklar benden yana olmasinin verdigi güvenle söyle diyebilirim.Son gülen iyi güler.

Allah böyle kansizlardan tüm arkadaslarimi korusun.

saygilarimla.

Tuna Kan

Almanya

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Gecmis olsun.
Umarim en kisa surede cozume ulasir.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
çok geçmiş olsun.
firma ismi verirsen, en azından yol gösterir buradaki arkadaşlara.

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domaini hekleyim domain sponsor a yönlendirmek biraz aptallık olmuyormu :)
sonuçta paranın ödeneceği yerden kabak gibi kim olduunuz ortaya çıkar..
domainin kendi üzerine ise problem çıkmadan halledebilmen gerekiyor.

kimlik bilgilerine tam ulaşamadıysan avukatın bi belge hazırlayıp goldkey e göndersin üyeliğin bağlı olduğu hesaptan bulursunuz sahibini..
buda demek oluyorki goldkey satanlarda 2-3 kere düşünmeli

E

eternity_voyager

Misafir
Geçmiş Olsun.

Umarım hakkını ve emeğini tekrar geri alırsın.

R

RevenuE

Misafir
Geçmiş olsun Tuna , umarım en yakın zamanda lehine sonuçlanır.

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Avrupadasın bence büyük bir olasılıkla olumlu yönden çözüme ulaşır,fakat o süre içerisnde 22000 küsür taralı sayfan silinmez inşallah.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domain hek

benim bu foruma uyeliğim yok o yuzden bi tanıdık üyeliğiyle yzıyorum
Senin başına gelen hek olayını iyi bilirim.Ameriakya fax çekiyolar ve öyle bi açık varki hiçbişi yapamıyosun ve bu işi, yapan biri turk biri yunanlı sana öyle geldiler muhtemelen.Neyse konuyu burda konuşmak istemiyorum baya uzun ve karışık bi konu aslında eğer bilgi istersen benimle iletişime geçebilirsin msn adresini arkadaşımın bu k adına yolalrsan sana yazabilirim

geçmiş olsun ama şunu da diyim daha çok site heklenecek bunlar bişey değil. Alıyorlar ve monikers e götürüyorlar..
saygılar

D

devrimergin

Misafir
bizdeki gibi dava 3 sene sürmez heralde.
2 bilemedin 3 ayda işi koparırsın gidende tahmini 5.000 sayfan falan olur.

B

Bedavalar-Net

Misafir
devrimergin' Alıntı:
bizdeki gibi dava 3 sene sürmez heralde.
2 bilemedin 3 ayda işi koparırsın gidende tahmini 5.000 sayfan falan olur.

Destekleriniz icin tesekkür ederim,önemli olan sayfalarin index sayisi degil ,bu sitenin pr si 0 da olsa,indexlenmis sayfasi 1 bile olsa cok fazla önem tasimiyor,bu siteye verdigim emek ve sevgi ayrica söyledigim gibi ilk domainim bu.Hani derler ya ilk gözagrim.Tekrar tesekkür ederim kolum bacagim kopmus gibi cok üzgünüm suan,gelismleri buradan sizlere duyurmaya calisacagim

toplist100

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçmiş olsun tuna, çok üzüldüm sonuna kadar arkandayım kardeşim

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçmiş olsun kısa zamanda halledersin inşallah.

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçmiş olsun, hukuksal gelişmeleri buradan bildirebilirsen biizim için de tecrübe olabilir ilerisi için

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçmiş olsun. Bir avrupa ülkesinde olman senin için şans. Türkiye de olsa, daha doğrusu bizim başımıza gelse ne yapardık bilmiyorum..

K

Kerasus

Misafir
Aslında bunlarla senin değil domaini kaptıran, müşterisi oldugun firmanın uğraşması gerekirdi çünkü hata onların.
Tekrardan geçmiş olsun...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5