İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedavaya Reklam Alacağım.. ( SINIRLI SAYIDA )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AdCeoxeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar Konudada yazdığım gibi Bedava 50+ sitede reklamınızı yayımlıyoruz ... :alkış:

www.adceoxer.com [ Katılımcı Sayısı Sınırlı Sayıdadır ]

Bunun Karşılığında sadece sitenize bir kod ekliyeceksiniz.. 1 reklam alanına karşılık 50 + reklam alanında reklam vermiş olacaksınız normalde 1 reklam alanına 1 reklam alanı ile takas edebilirsiniz.ama bizde 1 reklam alanına 50 + reklam alanı"

Teşekkürler AdCeoxeR Yöntimi. :harika:

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Bedava değilde karşılıklı takas daha doğru olur. Bedava demek için karşılıksız olması lazım.

Ha sana 10 TL reklam ücreti vermişim ha sitemdeki 10 TL ücretli alana reklamını eklemişim değişen birşey yok.

AdCeoxeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Tamam dostum pm gönderdim

Bedava değilde karşılıklı takas daha doğru olur. Bedava demek için karşılıksız olması lazım.

Ha sana 10 TL reklam ücreti vermişim ha sitemdeki 10 TL ücretli alana reklamını eklemişim değişen birşey yok.

Acaba sitendeki yer 10tl edermi orasıda var bedava dediğim cebinden para çıkmadan reklam vermektir.Bi nevi takas işte..

Konu baltalamayalım .. Herkesi Bekliyoruz.. Ne kadar Büyürsek o kadar çok sitede reklamınız yayımlanır...

Teşekkürler. :harika:

Own

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
şuan hazır 50 site varmı yayınlayacağınız ?

AdCeoxeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şuan hazır 50 site varmı yayınlayacağınız ?

Sayılır.. Var ama sitelerine kodları eklememişler.. onları sildik temizlik yaptık.( 50 ye yakın site var) Sizide aramızda görmekten memnuniye duyarız.

Teşekkürler. :harika:

Own

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Ben tam anlayamadım şimdi ilk konunuzda 1 bannere karşılık 50 sitede reklamımı
yapacaksınız bu bunu bedava yapacaksınız ? bence sizin sistemi ben tahmin edeyim

siteler arası banner değişim sistemi.. sisteme katılan üyelerin bannerleri birbirlerinin
sitelerinde yayınlanacak buna karşılık diyelim sistem üyesine ait bir adet banner üye sitelerde gösteriliyor ardında sistem sahibinin banneri görükecek sonra sisteme üye diğer
kişinin banneri görükecek sonra gene sistem sahibinin banneri görükecek böyle böyle
diğer sistem üyelerinin reklamları görükecek 50 kişinin banneri görükürken bunun yanında
50 sitedede sizin banner görükecek bide para asaydın :D? bu sistemler 2002 de
yapılıyodu hala varmı vede burda kazanan sadece sistem sahibi oluyor..

AdCeoxeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kesinlikle kendi bannerlerimizi yayımlamıyoruz..!

www.ptcclix.com ve http://www.hepsivideo.net 2 adet örnek yayımcımızdır.. Bunlar birbirinin bannerini yayımlıyorlar.. Biz CeoxeRSOFT un Tescil Markasıyızdır. Bizim amacımız kendi reklamlarımızı yayımlamak değil.Siz alın bu sitelerden birini sabaha kadar f5 yapın bitane CeoxerRSOFT Banneri göremessiniz.Bizim amacımız kendimizi bilişim alanında geliştirmek ve banner değişim yapmak isteyenleri bir araya getirmektir.Sadece sağ alt kısımda adceoxer yazıyor başka bir reklam yapılmamaktadır.Birbirinizin Bannerinizi yayınlıyorsunuz bizim kaarımız ne olur bundan ?.. ;)

İGK Web Dizayn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben kullanıyorum ve hiç bir şekilde kendi bannerlarını yayınlamıyorlar. Herkes yayıncı sitelerinin bannerlarını ekleyebiliyor sadece..

webmasterci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.izlenet.net benimdir kullanıyorum daha tövbe 1 kere kendi reklamlarını görmedim hatta hitime etkisi bile oldu.. buyurun ispatı..

İsteyene sayyacın linkinide verebilirim.Sizin yaptığınız konu baltalamaktan başka bişey değil lütfen emeğe saygı gösterin ve herkesi kendiniz gibi zannetmeyin.. AdCeoxeR Yönetimine teşekkür ediyorum..

AdCeoxeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bizi kullanan ve bize güvenen herkese teşekkür ediyorum konumuzu baltalamak isteyenlere bizi bilenlerin cevabı yeter diye düşünüyorum.. Daha cevabımız yok...

Not: webmasterci arkadaşımızında verdiği bilgi dogrultusunda gördüğünüz gibi hitinizede etkili olacaktır.Lütfen konuyu baltalamak isteyenlere değil bizim gibi ispatı olanlara inanın

HERKEZİ BEKLİYORUZ..!

Own

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
ne baltalaması kardeşim menunsanız sorun yok bu sisteme ufak siteler girer günlük 1 ka hiti olan hiç site bu sisteme girmez ziyaretçisi olmayan sitelerden ne hiti alacaksınız çok merak ediyorum anca site sahipleri birbirlerinin sitelerini dolaşır ondan faydanız olur ;)

AdCeoxeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Webmasterci kardeşim.. bırak git sen sistemi duvara anlat iyi anlar.. ama başkaları zorluk çekiyor anlamakta..

50K sitenin reklama ihtiyacı yoktur zaten.. ama yeni kurlan sitenin ihtiyacı vardır 1 kişi 1kişidir onlar için.. ama bunu anlatamıyoruz herkez para ile hitli site almıyor alın teri ile kazanıyorlar.. Senin dediğin gibi sistemde kayıtlı bize www.hitsiz.net isteyen orayada gidebilir.Birbirlerinin sitesini geziyorlar.. Ama sen profosyonelsin pardon böyle şeyleri bilmezsin..

Neyse konumuzu baltalamayın adımızı karalamayın .. HERKEZİ BEKLERİZ..

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Bu nasıl başlık? Bu ne ukalalık? Başlıkla konu içeriğinin alakası yok, konunuz kilitlendi.
Bi daha başlık açarsanıza banner değişimi olduğunu belirtiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5