İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedelli Askerlik Şartları Belli Oldu Yaş 30 Bedeli 30 Bin TL (22-11-2011)

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
9 Aralıkta belli olcak birliğim, bakalım ya kısa dönem er yada asteğmen olcam inş.

Askerlik her Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşının görevidir.

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
9 Aralıkta belli olcak birliğim, bakalım ya kısa dönem er yada asteğmen olcam inş.

Askerlik her Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşının görevidir.

Kesinlikle öyle bende katılıyorum. Okuyanlar kısa bekliyor ama uzunda gelme ihtimali var şans biraz. Ama oda güzel dert edilecek hiçbirşeyi olamaz ;) gönlünden ne geçiyorsa o olsun inşallah

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Arkadaş, eş, dost, sağlık, mutlulukta da olduğu gibi her terimin PARA'ya çıktığı bir devirde yaşıyoruz dahası olamaz.

T

themaniac

Misafir
Valla ben 5000euro nasil olcak bu is falan nasil giderim diye dusunurken bu miktar oldu 13bin euro. yani tr'dekiler icin tamamda yurtdisinda yasayanlar icin hic de iyi olmadi bu

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Herkes artık 2 üniversiteli yada yüksek yapmış olacak ,iyice saçmalanacak :S

ankatr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir Anne Oğlunun Tabutuna Sarılıp " Kusura Bakma Oğlum 30 bin liramız Yoktu " Derse O Vatan Sağolmaz. . . !

sadece bu kadar diyorum tayyip 'den başbakan olmaz eski hayatına dönsün !!!!!!!!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5