İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedelsiz ( Ücretsiz ) 2204 Türkçe Font

Human COLOR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir Pm almıştım , neden SQL'i bedavaya veriyorsun diye , internet işlerinden iyice soğudum. İnsanların 2 yüzlü davranmasından artık internetinde normal hayata dönmesinden nefret ettim .
O nedenle aşağıda daha önce büyük emekler ve paralar harcayarak edindiğim font arşivmi çekebilirsiniz.

Aslında elimde yüklü olarak parasıyla aldığım scriptlerde var ama bunlar içi bir resellerlığım olmadığı yada satma yetkim olmadığı yada paylaşamayacağım için göndermiyorum .

Fontları download etmek için tıklayın ...

Kolay gelsin..

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
thanks ... bu tarz bir seye ihtiyacım vardı cidden ....

download etmedim henuz ama inceleyecegim vakit buldugum an...

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paylaşmak güzeldir ama keşke bu tarz olaylar yaşamamış olsaydın... sen yinede ümidini yitirme bende insanlık öldü diye düşünüyordum internetten adammı çıkarmış diyordum ama var be genede bi kaç tane helal süt emmiş insan var... Allah kimseyi kötüsüyle karşılaştırmasın...

Saol paylaşımın için... bana faydası olmaz belki ama grafiker ve reklamcılıkla uğraşan bir arkadaşım var onun işine yarar... teşekkürler...

hakanyal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paylaşımın için çok teşekkürler Human COLOR.

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ben indirmedim ama yine de çok teşekkürler, daha doğrusu forumda güzel gelişmeler olmaya başladı ,bu paylaşımlara katılan tüm arkadaşlara teşşekkürler

Human COLOR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha da varmış elimde bir sürüüüü,
isteyen olursa upload ederim bir yere yine .

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5