İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedeva Host

GuzeLNet

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ilk 50 basvuruya Host verilecektir Pm atınız
Host Özellikleri
Asp+php
100MB Web Space
10 GB Bantw
100 Email
Sınırsız Sub Domain

NOT: Bu Şanslı Kişiler Arasında Projelerinizi Lütfen Belirtiniz..

hostingyardim.com

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Afedersiniz.
Aklıma takılan birkaç soru var eğer cevap verirseniz sevinirim.
Bu şekilde verdiğiniz hosting fiyatları ortalama 40 ytl bir fiyat.Bu fiyatı 50 ile çarparsak 2.000 ytl gibi bir ücret cıkıyor.Bu ücreti hiçe sayarak siz bedavaya vermek istiyorsunuz güzel fakat bu vereceğiniz 100 mb alanı 50 kişi ile carparsak 5 gb web alanı 10 gb 50 ile carparsak 500 gb bandwith ediyor.Bunun sağlayacak resellerin veya serverin fiyatını nasıl karşılayacaksınız?

Tabi belki bunları refarans olarak göstermek icin veriyorsunuz ama ben ortalıkta sirket göremedim.

Veya aklıma en kötü seçenek olarak projeleri ve scriptleri ustunuze gecirmek için boyle birsey yaptınız.Sakın bunu üstünüze almayın ben sadece aklıma gelenleri yazıyorum.

Cevaplarsanız sevinirim

cinbaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reselleri varmış bana asp dedi php verdi anlamadım birde bu site guzel.net tarafından host edilmektedir şartı var ben tavsiye etmem

R

reisabi

Misafir
banada bir tane lazım ancak mp3le alakası var eğer kabul edersen projem hazırdır ;)

hostingyardim.com

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bende şunu ısrarla söylemek istiyorum.
Rselleri nerden aldın kapanmayacapı ne belli.Sen nekadarlık reseller aldınki bukadar buyuk alanı verebiliyorsun?Vs.Vs.Vs

hostingyardim.com

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Ben sahsınıza karsı herhangi bir hakarette bulunmama karsın siz bana
sadece az globalesin.
diye hitapta bulunuyorsunuz.Ben sadece merak ettiklerimi sordum ama aldıgım cevaplar kibarca değildi.

Neyse...

Hayırlı ugurlu olsun

hostingyardim.com

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhaba;
Bedava veriyorsunuz diye kral olamazsınızki.Ben sadece aklıma gelenleri soru olarak yönettim.Eğer para ile versenizde ben bunları sorardım farketmez.Sonucta burdan hizmet alınacaktır.Bu hizmete karsı soru sormak normaldir.
Ben size dolandırıcı bir hitap asla takılmadım.Sonucta siz bir bakkala girip neden bedava dondurma veriyorsun diyede sorarsın?Veya dondurmalara ne marka gibi sorular sorarsın bende aynı mantıkla soru sormak istiyorum
Kolay gelsin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5