İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Beğendiğim bir Domain ismini Expire Süresine Göre aLmak istiyorum

AngeL Of Death

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DOMAİN NAME:XXXXXXX.COM

STATUS UPDATED:Oct 29, 2010

CREATED:Aug 13, 1999

EXPIRE DATE:Aug 13, 2011

Bu domain in düşme süresine daha ne kadar var?ALınabiLir mi?ALırsam ne kadar ücret öderim kuLLanmak için?

ALmak iÇin neLer yapmam gerekir?Nereye başvurucam?

Webmaster Lık konusunda hiçbir tecrübem yok.ÖyLe rasgeLe bir domain ismiyLe de site kurmak istemiyorum.Kurduğum sitenin ismi çok önemLi benim için ve bu domain ismini düştüğü tarihten itibaren aLarak kuLLanmak istiyorum.BöyLe birşey mümkün mü acaba?

Nette Bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
1999'da Reglenmiş Domain Hiç Düşer mi ? Artık Böyle On Numara Domainler Bulmak Çok Çok Çok Zor.Çünkü Hepsi Reglenmiş.Benden Tavsiye.Hiç Bekleme.Asla Düşmez

AngeL Of Death

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1999'da Reglenmiş Domain Hiç Düşer mi ? Artık Böyle On Numara Domainler Bulmak Çok Çok Çok Zor.Çünkü Hepsi Reglenmiş.Benden Tavsiye.Hiç Bekleme.Asla Düşmez

Tavsiyeniz için tşkLer..Peki satın aLma imkanı varmı?Fiyatını nasıL öğrenebiLirim,sahibine nasıL uLaşırım?

Nette Bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
who.is'den bakabilirsin.Ama kimse satmaz bunu.Satsalar dahi sana sunacakları rakam 4-5 haneli olur ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5