İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

begonya-evleri.com SPAMCI

E

EnigmaTR

Misafir
begonya-evleri.com adlı web sitesi 1 haftadır inatla SPAM yapıyor mail adreslerime." remove " reply etmeme rağmen yine devam ediyor..
sizden ricam bu ahlaksız siteyi kınayın... :(

cepwap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynen benim de öyle. Ben de "remove" reply ettim birkaç kere, hala göndermeye devam ediyorlar.

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Mailin geldiği IP'yi al, nic-handle bilgilerinden, veri merkezinin abuse departmanına açıklamalı ilet, çözeceklerdir. Veya maili ip'yle birlikte bana iletirsen halletmeye çalışırım.

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
EnigmaTR' Alıntı:
begonya-evleri.com adlı web sitesi 1 haftadır inatla SPAM yapıyor mail adreslerime." remove " reply etmeme rağmen yine devam ediyor..
sizden ricam bu ahlaksız siteyi kınayın... :(
Remove reply yapmak, ekmeklerine yağ sürmek demektir.Asla bu yöntemi kullanmayın!
Remove reply demek, mail adresim doğrudur, mail yollmaya devam edin demek oluyor :)

E

EnigmaTR

Misafir
ya baba al hallet ne yapıyorsan yap. böyle ahlaksızlık olurmu ya
10 defa yazdım tık yok yaa

mail : [email protected]

Return-Path: <[email protected]>
Received: (qmail 69781 invoked by uid 89); 3 May 2005 20:26:43 -0000
Message-ID: <[email protected]>
Received: (qmail 69771 invoked by uid 89); 3 May 2005 20:26:43 -0000
Received: from unknown (HELO ommo.net) (85.98.9.186)
by mail7.hsphere.cc with SMTP; 3 May 2005 20:26:42 -0000
From: "BEGONYA EVLERİ..." <[email protected]>
Reply-To: "BEGONYA EVLERİ..." <[email protected]>
Date: Tue, 3 May 2005 23:25:45 +0300
Subject: BEGONYA EVLERİNDE MÜKEMMEL BAHAR KAMPANYASI..48 AY SABİT TAKSİTLER..
X-Mailer: Microsoft Outlook Express 5.00.2919.7000
MIME-Version: 1.0
Content-Type: text/html; charset="windows-1254"
Content-Transfer-Encoding: quoted-printable

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
1 hafta az, 1 aydır spam yapıyorlar , bu maili annemi ve babamı görmediğim kadar çok görüyorum

E

EnigmaTR

Misafir
MEHMET BAŞARAN
0216 483 21 87

spamı yapan şahıs bu ! bir de mail atıyor bana " istediğin yere şikayet et "diyor dengesiz herif !! kardeşim hadi 1 kez reklam yaptın. normaldir. herkes yapıyor. ama 3-7-10-20-30 kez mi yaa
sadece bir mail adresime olsa hadi neyse, 5 adresime birden geliyor

mail yazdım uyardım. silindi dedi. 2 gün sonra yine aynı şey..yine yazdım yine uyardım yine aynı şey..

terbiyesiz herif !

C

coklenyez

Misafir
inetnum: 85.98.9.0 - 85.98.9.255
netname: TurkTelekom
descr: ADSL-MET-Acibadem-Dynamic Pool
country: tr
ttnet ile irtibata geç diyecem ama onlarla uğraşacağına mailini kapat yeni aç daha iyi :)

A

|AtyMir|

Misafir
türkticaret dağıtıyor bu mailleri bence çünkü ordan hesabım varkende her gün bunların maili geliyordu. en sonunda admin@.... webmaster@.... vs. 4-5 adrese bende döngü içine alıp spam yaptım :) 1000 er tane

Evinizi dik koyup üzerine oturun.

toplum eşkıyası bunlar aslında bikaç bu forumda takılan bir forum sahibide bunu yapıyor sabırla siliyorum onlarada dandik bi info domain alıp hergün spam yapıcam yeter yani günde 3-4 tane sektirmeden atıyorlarki üyede değilim. heralde burdan buldu..

E

EnigmaTR

Misafir
ttnet in hangi adresine yazmam lazım bunu?

[email protected] ye yazdım geri döndü mailler.

spamcop.net e bildirdim..bu işin peşini bırakmayacağım. kafaya taktım..

hayır herkes reklam yapıyor. ona birşey demiyoruz ama böyle ahlaksızca ve pişkinlikle olunca insnaın tepesi atıyor.

E

EnigmaTR

Misafir
geri döndü mailler
ilginçtir

mail.murattas.com adından bir yerden döndü :)))) murattas kim ya:)) ttnet müdürümü:))

aslanbey34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ev alacam diye irtibata geçelim. Sonra o mailleri geri iade ederiz.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
türkticaretten bende şüpheleniyorum zaten kendileri bile saçma reklamlar gönderip spam yapıyorlar.

Enjoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu tip mailleri domain.com nereden alan aldi ise oraya sikayet edin cogunlukla [email protected] olur mail adresi. Eger spam maile karsi bir firma ise hesaplarini bile kapatir.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
walla banada geliyor o mailler durmadan. ama bu gün arayıp bi güzel konuşçam iletmemi istediğiniz bir şeyler warmı?

E

EnigmaTR

Misafir
ben aradım dün yoktu mustafa denen lavuk..
kim arıyor dedi : Avukat necati. İstanbul Borosundan. Spam yapıyormuş. Müvekkliminin yerine aradım " dedim..telefon kapandı :))))

arasana şunu cidden..bak bugün yine 2 maili geldi..laftan anlamıyor hırtaboz.

kardeşim mail attın tamam eyvallah..okuduk ve sildik..buraya kadar tamam...birşey demedik..ama günde 7 tane niye yolluyorsun?

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
selam,

3-4 aydır spam yapıyorlar..bunlarda suç yok bizim mailleri bunlara veren/satan şerefsizlerde suç aslında...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5