İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bekar Bayan, Erkek Arkadaş Arıyor.

ademdemir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Merhaba, Geçenlerde intenette dolaşırken bir ilan dikkatimi çekti, belki sizinde dikkatinizi geçer düşüncesiyle paylaşmak istedim.

ABD' de bir gazetenin ilan sayfalarını tarayanlar şöyle bir ilanla karşılaştılar:
"Bekar bayan, erkek arkadas arıyor: yaş,Irk vs. önemli değil. ben güzel ve eglenceli bir bayanım, seni cok mutlu edebilirim..

her aksam seni eve döndüğün zaman kapıda karşılarım.. birlikte uzun yürüyüşlere çıkarız..kampa, balık avlamaya, ya da ormanda ava gideriz..

soğuk kış gecelerinde ateşin önünde seninle birlikte uzanır ve çok eğlenebiliriz..

bana mum ışığında kendi elinle yemek yedirirsin.. hoşlandığım yerlerimi okşarsan sana karşılığını fazlasiyla veririm..

sıcacık bir sarılışın ve ıslak bir öpücükle bana her istediğini yaptırabilirsin...

lütfen 555- 2527'yi ara ve daisy'yi iste...."

Bu numara bir hayvanseverler derneğine aitti, daisy de 8 haftalık bir labrador retriever'( av köpeği)di...

ve daisy'yi 2 gün içinde tam 643 kişi aramıştı.

eilan.net Editör Notu:

ah bu insanların zaafiyetleri...İlan bu şekilde bir anlatımla verilmemiş olsaydı kaç kişi arardı acaba?

iyi ilanlar değerli dostlar

link: http://www.eilan.net/ilandetay/MTM0/...as-ariyor.html

axl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
benimde ilk aklıma belaltı geldi

utandım :(

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
harbi yaa bende ne sapıkmış evde kalmış falan dedimde köpek çıkcağı hiç aklıma gelmedi:D

Diyom av ne alaka:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi