İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Beklenen oyun CRYSIS demosu

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamlar,

Şu sıralar CRYSIS çılgınlığı almış başını gidiyor bende bilişim fuarında görmüştüm gerçekten inanılmaz efektleri ve görüntüye sahip bir oyun. Çıkması için kafayı yemesemde oynuyacağıma eminim.

Her neyse lafı uzatmadan CRYSIS manyaklarına demo download linki veriyorum. Boyutu 1.77GB~ dır. Sunucu Almanya 'da ki Hesaplı Hosting virtual dcmizdedir. Elinizde değmişken birde hızına bakarsınız :p Bunu demoyu sizlere sunarken çok bir emek harcamadım yada cebimden çok bir şey ödemiyorum o yüzden bana borçlu falan kalmıyacaksınız fakat tek bir ricam var lütfen indirme hızlarınız hakkında kısa bir post atsanız bile çok sevinirim.

Bol rapidsiz günler,

Caner.
crysis.jpg

Indir

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bilgisayarımın çalıştırma imkanı olmadığı için indirmeyide düşünmüyorum :)

Bu oyunun arkasında Türk'lerin olması gurur verici. Duyduğuma göre dil seçeneklerinde Türkçe'de olcakmış. Yani direk Türkçe dublaj.

Bir de oyunla ilgili bir resim veriyim, grafiklerin gerçekliğini görün ;)
http://maxygames.no.sapo.pt/Crysis.jpg

Edit: Deneme olarak biraz indirdim, 1mbit bağlantı ile max hızda (100-110kb) iniyor...

B

Baria

Misafir
tabi bu oyunu iyi bir şekilde oynaya bilmeniz için iyi bir sisteminiz olması gerekmekte,DIRECTX 10 destekli bir ekran kartı olması iyi bir özellik :) birde ben bu oyunu oynarken ram kullanımım 2.6 GB

Stain

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
makinamın özellikleri aşağıda. Ramdan sıkıntı yaşayacağımı zannetmiyorum da ekran kartı kasma yaparmı acaba?

amd 3.0 x2 dual (6000)
4gb ram
256mb 128bit ekran kartı

Makif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar bnm makınam amd 3800 2,0 ekran kartı 256, ram 1gb catır catır zorlanmadan çalıştırıo.. oyunu bitirdim şiddetle tavsiye ederm..

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
bu oyunu en iyi grafiklerde oynamanın tadı bir başka bende tavsiye ederim:D

ronaldo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rastgele cafe de denk geldi oynadım kalkamadım. çok güzel süper

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5