İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bekleyen referans numaraları sorunu

asimox

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

ben bedava 100 tl kuponu kullanmak için kampayna oluşturdum ve faturalandırmaya gittim bilgileri fln doldurdum kampanya kodunu yaptım da tabi birde yanlışlıkla manuel olarak ödeme yolladım havale yapıcam demiş gibi oldum yani nasıl iptal edebilirim öyle bir seçenek görmedim yada para yatırmayınca kendiliğinden kapanır mı?
birde şuan kuponu kullandım (100) tl var ama bunu aşmaz dimi yani 100 tl bitince borç fln yapmaz dimi

şu şekilde duruyor

Bekleyen referans numaraları (1)
100,00 TL -

124156002324

oluşturulduğu tarih: 01 04 2012 13:31

UmutTasarım

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bütçen bitince aşmaz merak etme. referans kodunu iptal edemiyorsun diye biliyorum. O orada kalır sen ödeyene kadar ödemezsen sorun olmaz. Benim bir hesabımda 3 ay kalmıştı en sonunda ödemiştim :D ama lazımdıda ödedim lazım değilse ödeme dursun zarar yok...

asimox

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saolasın valla içim rahatladı. o referans kodu hep kalıcak heralde orda :D
birde şunu sorcam 100tllik kupon kullanılık şuan sanırım reklamları hergün belirli bir şekilde gösteriyolar günlük bütçeyi 5tl yaptıgımdan mı acaba

UmutTasarım

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
günlük bütçe 5 tl dşükmüş baya. 100 tl bitene kadar her gün yaynlanır reklamların.

djpaste

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kredi kartı ile sonradan ödemeli olarak seçtiyseniz ödeme türünü, kupon bitince borçlandırma yapar ve sonraki ay tahsil eder.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5