İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Belgeselci Uplaoder Aranıyor!

divdivx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
BELGESEL EKİBİ TAMAMLANMIŞTIR!DİĞER İLANIMA BAKINIZ!
Kaliteli belgesel paylaşımı yapabilcek uploaderler Pm ile site adresini isteyiniz.Forumların çöpe döndüğü,açtığınız konunun 2 dakikada forumun derinliklerinde kaybolduğu bir ortamda sadece sizin konularınızın yer alacağı,sürekli göz önünde bulunacağı sitemizde yazarlık alarak paylaşım yapabilirsiniz.
Sitemiz Ağustos 2011 tarihinde açılmış,oldukça hızlı index almaktadır.Tek link film ve full oyun paylaşımı yapılmaktadır.Günlük tekil hit şimdlik 1500-2000 arası olup her gün bu oran %5 ila %10 arasında artmaya devam ediyor.2 hafta içinde tekil hit oranımızın 3K olacağını tahmin ediyoruz.Günlük sayfa gösterimi 12000-15000 arasıdır.
Site anahtar kelime aramalarında genç yaşına rağmen oldukça iyi durumdadır.
Profesyonel baclink ve imleme çalışalrı devam ediyor.Öncelik olarak yahoo ile başlandı,google backlink çalışmalrı sürüyor,DMOZ kaydının onaylanacağını umuyoruz :)

Detayları pm ile isteyiniz.
Bizimle çalışmak isteyen belgeselci arkadaşları,bekliyoruz.
Not:Ek bir ücret ödenmeyecektir,uploaderler kendi dosyalarından kazanç sağlayacaktır.
Paylaşımların mutlaka tek link olması ve her konu için etiket girilmesi gereklidir.
Link ve capslarda reklam olmamasına özen gösterelim.

divdivx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Konu günceldir.Sitenin Gelişimine paralel olarak ihityaç artmıştır.
İhtiyaç Olan Bölümler :
1-Yabancı Diziler
2.Yerli Diziler
3.Belgeseller
4.Altyazılı Filmler
5.Yeşilçam
6.Oyun

betercocuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ücretsiz bir şey kazandırmayacağını düşünüyorum. Kendime ait film arşivim var ve hd kalitesinde de belgesel arşivim var. Ama upload yaparken bana birşey kazandırmayacaksa yada ücret ödemeyecekseniz neden yapayım ki? Senin siten hit alacak. Reklam gelirlerinden herhangi bir şey vermeyecekseniz sadece ben videobb gibi sitelere yüklersem mi benim karım olacak?

Saygılarımla,

divdivx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Alımlar günceldir,sitedeki büyümeye paralel olarak(TEKİL 5-7K ÇOĞUL 20-25K) ekipler yetersiz kalmakta(TR Dublaj ve Yerli Film dışında)tüm bölümler için 3 er editör alınacaktır.
BİZE KATILIN,PİŞMAN OLMAYACAKSINIZ!

divdivx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
TR Altyazılı güncel filmler için ihtiyaç doğmuştur.Bu bölümü isteyen arkadaşlardan pm bekliyorum.

divdivx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Konu günceldir,tüm alanlarda açıkıtr.

divdivx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Pm ler yollandı,ekipler yeni baştan oluşturuluyor siz de bu ekipte yer alın paylaşımlarınızdan 1 yıl sonra bile gelir elde edin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5