İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Belki Kısa Zamanda Çok Kazanırım Diyenler :)

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar netde gezer iken searchbar sitelerinden birine denkgeldim.Belli bir limit download ettirince veya impression sonucu 500 usd prim ve refferalleriniz içinde aynı oranları yakaladıında 100 usd prim verecekelrini sölüyolar.Eyvallah dedim bende :). Pek inanmadım gibi ama minimum ödemesi 50 usd çek ve bankaya yatırıolarmış dediklerine göre.Bunu tek bir sayfa yaparak konusu önemli deil, otosurf sitelerinde kullanarak minimum ödemeyi bulabiliriz gibi geldi bana.Denesekmi acaba desdek ve haberlerinizi bekliyorum.
Ayrıca ingilizce şöle demişler sitelerinde :
How much money can I make?

We have webmasters making litterally 1000s of dollars with it, every day of the week. It also depends on where you put the console, we suggest on all your site's pages and you can customize the frequency of display to your users (only for the per install program). Still if you have lets say, 10 000 unique visitors per day, you can make a good $150 on a week day and $200 on a weekend day. That's an incredible extra income just for putting our code on your pages. Also if you have 100 000 unique visitors a day, well it's $1500 and up, every day! High traffic webmasters you can make a fortune!

On top of paying you $0.15/$0.20 per install or $5 CPM, we will also give you a $500 bonus just for signing up and $100 for each webmaster you refer!** If making lots of money wasn't enough we'll even give you reward points so you can earn awesome prizes. Just check the rewards section for details.
Ayrıca bunun için msn de buluşursak yardımda edebilirim promosyon konusunda...
Linki : http://www.searchbarcash.com

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hoca ben 1 aydır üyeyim. install başına çalışıyorum 25$ kadar birikti ancak şu önemli bir mevzudur ki searchbar dialer gibi bir yükleme penceresi çıkarıyor bu bir. sadece bazı ülkelerden yapılan yüklemelere ödeniyor bu da iki :) yani eğer siteniz türkçe ise hiç uğraşmayın listede türkiye yok.

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyi oldu bunu yazdığın arkadaşım.Benim ilgimi çekti sadece ondan not düştüm buraya.Ödeme alırsan haberdar et.Türkçe site olayına gelince ııh...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5