İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ben bi 18 ay daha yapıcam

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
paşanın bu sözlerinden sonra bir 18 ay daha yapılır...Hem teröre hemde irticaya duyduğum nefreti böylesine keskince dile getiren bir adama canda feda kanda feda...Ne baştakine nede onun eteğindekilere...hepsine acıyorum...Birgün ATATÜRK'çü kanları bu ülkeye eski huzur ve refahı getireceklerdir...Buna kendime ve allaha inandığım kadar inanıyorum...Çünkü o çoğunluk içinde bende varım.

http://www.milliyet.com.tr/2006/10/02/son/sonsiy10.asp

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Vatan Borcudur çulsuzlara bırakmayiz bu vatani paşa yapmak istedigini yapacakta bazi kriterlerden dolayi elini bağlıyor yoksa çoktan kökünü kazımıştı.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
inşallah...çünkü bu adamlar o kadar küçük insanlarki bizlerle beraber askerlik yapıyorlar sonra bizlerle birlikte vergi ödüyorlar sora T.C.'nde ne varsa kullanıyorlar ama ardından ya şeriat diye bağırıyorlar ya da kürdistan diye...Hiç birinin ...tü askerliği yaparken bağırmaya yemiyo...ahhh be delikanlı işte bunlar...Yapıtığının doğru olduğuna inanıyosun madem ne saklanıyosun...kötü gaza geldim dinmiyo gazım :D...dipçikle ezicen bunların kafasını

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Komutan yakında gürleyecek gibi duruyor.
Umarım bizim için hayırlı olur.

shopyland

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paşa gürlese ne olur..

askeri güç eninde sonunda demokrasiye bırakır kendini..

asker içişlerine karışmaz, bu sorumluluk hükümettedir.

Türkiye bir paşa devleti değildir olamazda

hür demokratik bir devlettir

tşk

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
mutlaka öyle ama bahsi geçen demokrasiden çok cumhuriyet...Layik topluma yön vermeye çalışanlar engellenmeli, böyle bir durumdada ne yazıkki askeriye olaya el atacaktır ve o sarıkla cübbeyle gezen ve elinde doğayı sembolize etmiş bayrakla gezenler sancağıyla birlikte alacaklar biyerlerine.Paşa gürlemeside öyle meydanda ateş yakmaya veya değnek gibi boyla yalandan ortalarda maşa gibi gezinmeye benzemeyecek...Bu hükümetten çok bayrak olayı...Her iki tarafta kendi bayrağını istiyor...İşte bunlara en güzel bayrak! paşa tarafından verilecektir...İnşallah yaşarız o günleride meydanlarda bağırmaya benziyormuymuş hep beraber görecez o zaman...

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Teror konusunda pasa haklidir. PKK'ya ve diger terorist orgutlere prim verilmemesi her Turk insaninin arzusudur. Prim verenin afise edilmeside faydali olacaktir. Diger konuda ise pasa kendince haklidir, digerleri kendince haklidir. Insanlari dinci-laik , ataturkcu-ataturkcu olmayan diye ayirmanin, tum muhafakazar cevreyi sarikli,radikal dinci intihar komandosu olarak gormenin ve teror orgutleri ile bir tutmanin fayda getirecegini sanmiyorum. Asgari mustereklerde bulusmadikca kazanan Turkiye cumhuriyeti degil, gercek teroristler ve rejimin gercek dusmanlari olacaktir.

18 ay olayina gelince bugun gorev verilse tekrar vatani goreve kosacak cok insan var. Bunun icin laik dusunmeye yada seriatci olmaya gerek yok.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Türkiyede yaşayan binlerce insan buna ben dahil, türk ordusunu ülkenin teminatı olarak görmektedir.
Bizim ülkemiz diğer ülkelerden farklıdır. Çünkü siyasetçisine güvenmemektedir. Ve güvenmemekte haklıdır.
Hiç bir siyasetçi verdiği sözleri tutamamıştır.
İç işlerine karışmamalıdır. Doğrudur. Ama karışmadığı zaman, karışamadığı zaman da teröristler ellerinde bayraklarla meydanlara toplanıp, insanları tahrik etmekte, yaşadığımız ülkenin hangi toprak ve bayrak altında olduğunu bizlere sorgulatmaktadır.
Paşa ülkenin bu gidişatı göz önündeyken ne söylese haklıdır.
Yurt dışında yaşayan insanlar genelde demokrasi, insan hakları der.
Çünkü onun canı pkk bombalarıyla gitmemektedir.
İçini bilmeden ciğeri yanmadan konuşan insanları kınıyorum.

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
malesef ki bu milletin başına ne gelmişse "baş"lar yüzünden gelmiş. siyasetçisi de askeri de düzeltiyim derken (?) daha kötü hale getirmişler. bi askeri darbe ile onlarca yıl gerilediğini unutmayalım mesela. ve aynı şekilde işini bilmeyen, bişeyden anlamayan, yaşı başı geçmiş siyasetçiler yüzünden de bi o kadar gerilediğini..

sonuç olarak hata nerde onu da bulamıyoruz. ortayı t utturamıyoruz..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5