İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ben böyle tık görmedim :)

yusuftrn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bugün Alman bi arkadaş reklama tıklamış nasıl tıklamış bilmiyorum ama 5,17$ getirmiş :D

Ne reklammış be :D Site de oyun sitesi yani mobilya filan çıkacak hali yok ya.
İlgili Resim:
lm808.png

yusuftrn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkler böyle olsa...

bizde 2 olumsuz ozellik tesbit ettim.
1) reklam veren yok. rekabet yok bu nedenle tbm minimumda.
2) biz yani webmasterlar (cogunluk) isin suyunu cikarmis durumda..

olay boyle olunca kazanmak da zor oluyor haliyle.

bu nedenle yonumu yurt disina cevirdim. cokda memnuum durumdan turklerin yarisi kadar hit 2kat daha cok kazandiriyor.

ekomer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bizde 2 olumsuz ozellik tesbit ettim.
1) reklam veren yok. rekabet yok bu nedenle tbm minimumda.
2) biz yani webmasterlar (cogunluk) isin suyunu cikarmis durumda..

olay boyle olunca kazanmak da zor oluyor haliyle.

bu nedenle yonumu yurt disina cevirdim. cokda memnuum durumdan turklerin yarisi kadar hit 2kat daha cok kazandiriyor.

Bizde "reklam verme" deyince akla ilk olarak bilboard reklamları, televizyon ve gazete reklamları geliyor.

Yabancı ülkelerde küçük kuruluşlar ilk internete reklam verirler. Büyüdükçe diğer reklam çalışmalarına giderler. Ama türkiye de küçük kuruluşlar internete reklam verilebileceğini bilmiyorlar. Hal böyle olunca da ortalık büyük kuruluşlara kalıyor ve haliyle tbm ler düşük oluyor. Gazete ve televizyon sektörlerinde patlamalar yaşanıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5