İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ben bu adama ne diyim ya düpe düz şerefsizlik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mahsen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya arkadaşlar bu tatbim.net üye olduk toplist diye adamın verdiği kod önce kod acıyor sonra da videoklip.net midir nedir orayı acıyor ya bu ne yaa hit lerini calıyor sitelerin örnek kod tabi bu yazı okunur haber uctuysa kaldırmadysa bakın alta kod ekleyin bi sayfaya görün anlayacaksınız yazıkkkkkkk yazıkkkkk

<!-- TATbim.Net -->
<script src="http://www.tatbim.net/say.php?id=2014&b=2"></script>
<!-- TATbim.Net -->

F

Forumes

Misafir
:p Biz Yapmıyoruz tabi şimdi küçük siteyiz ya ondandır gururumuz var enazından :cool:

mahsen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rezillik yaaa kardeş hak la kazanacan ne olcak benim hittimi alacak da alalaa

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
iyide dostum o sayacak bannerına reklam almış tabai en dogal hakkı ama tabai bazen alınan reklamalr içierikleri sitenize uygun olmuyor ama ne yapın kaldırcan kodu o zaman suan sanırım butun toplistlerde var bu olay

KaPPaDoX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Permission' Alıntı:
iyide dostum o sayacak bannerına reklam almış tabai en dogal hakkı ama tabai bazen alınan reklamalr içierikleri sitenize uygun olmuyor ama ne yapın kaldırcan kodu o zaman suan sanırım butun toplistlerde var bu olay
Arkadaşın dediği içerikle alakalı bir şey değilki.
Bizim üstümüzden popup açılıyor.
Yani aşağıda güzel kızlar fıstıklar vs gibi resimler dönse problem yok.(Aslında varda arkadaşın problemi yok :)
Ama kalkıp birde popup açıyor?

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya hitleri kimler çalmıyorki, tüm toplistler, link dizinleri senin girdiğin açıklamayı keywordları kullanarak otomatik sayfa oluşturuyorlar, sana gelmesi gereken ziyaretçi pr ı yüksek olduğu için karşılarında önce onları buluyor

C

cappytoi

Misafir
ZIPPKIN' Alıntı:
ya hitleri kimler çalmıyorki, tüm toplistler, link dizinleri senin girdiğin açıklamayı keywordları kullanarak otomatik sayfa oluşturuyorlar, sana gelmesi gereken ziyaretçi pr ı yüksek olduğu için karşılarında önce onları buluyor
I'M Network Toplist 5 senedir var hiçbir zaman böyle bir girişimde bulunmadım, en azından hakkıyla hit aldık :)

alpaym

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben tekrar soyluyorum dandik toplistler hitlistlere filan kayit olmayin.
Adamlar acacaklari sitelere hit getirmesi icin bu yola basvuruyor. ne kendilerine neden baskalarina bir yararlarlari yok
ayrica hit hic bisey degil bunu anlayan yok.
siteniz iyi degilse bir konu icermiyorsa size para getirmiyorsa harcadiginiz zamana yazik.
ayda harcadiginiz zamana ve kazandiginiz paraya bakin arti buyuk ihtimal baba veya anneleriniz odedigi internet ve elektrik parasina bakin.
ustelik bir cok lise ogrencisi afadersiniz mal gibi okul derslerine ve oss ye harcayacagi zamani internet sitesi yaparak geleceklerini mahvederek geciriyor.

neyse sallamayin toplistleri filan sallasam ben toplist.gen.tr yi acarim.

F

fenerli

Misafir
halen daha popup açmaya devam ediyormu, 10 gündür benim bir sitem kayıtlı tatbime, ama hiç popup açılmadı

C

cappytoi

Misafir
fenerli' Alıntı:
halen daha popup açmaya devam ediyormu, 10 gündür benim bir sitem kayıtlı tatbime, ama hiç popup açılmadı
valla ben bildim bileli tatbimin kodu hilelidir.

mahsen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yahu siteye giriyom site nerdeyse 5 dk oluyo acmaya calışıyor dedim ne oluyoz ve altına baktığımda videoklip bilmem ne sitesi acıyor toplistleri tek tek denedim ve bu adam yapıyormuş yani reklam olayı başka bişe Permission iyi netin de var ama iyi net yapmıyor veya diğerleri bu adam başka bi siteyide actırıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5