İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ben bu toplist diye gezinen sitelerin şerefsiz ya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mahsen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya abi bu sitemerkezi.net bu kadarmı bir insan şerefsiz olur ya adam sandık sitesine ekledik sitelerimizi kalk sen pop up ac sitemden ya mail cektim terbiyesiz diye neymiş 3 ay önce bize kod vermiş mail cekmiş deiştirseymişim felan filan ulan madem kod deişcen pop up ne hit mi ihtiyacın var varsa calış yap olsun insanların emeğini calma burda iyinet dorumlarında bu adam umarım okur iyinet webservis gerisiiiiiiii traşşşşşşşşşşşşş

S

Sporty

Misafir
realist te aynısını yapıyor :D attığı sitelerde popup açıyor.. şerefsizlik diz boyu malesef..

H

hengame

Misafir
engin kimmiş o siteler kardes bizde bilelim iş yapmıyalım onlarla

mahsen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kim olacak dostum tatbim.net sitemerkezi.net eklemeyin bunlardan gelecek userin lanet olsun ya adam duslersokagi diye bi yere pop up acıyor iyi net de bile 7 sırada normalde günde 500 600 kişi giriyo o siteye ama bizim userlerimize göz dikmiş adi şerefsizler bunlar

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar www.Siteler100.com u kullanın benim sitem çok hitim yok ama dürüstüm en azından altta hitlerimi sayan sayaçta ekledim korkum yok yalanım yok ne kadar ziyaretçi geliyor görebilirsiniz üstelik anında aktif olur siteniz kullanıcılarıma güvendiğim için hemen aktif yaptım isterseniz hemen ekleyim hit almaya başlayabilirsiniz tek ricam linkimi sitenize eklemeniz.

tursunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tatbim yine popup acmıyor frame acıyor bu sitemerkezi azmıs :) adam popup sallıyor. forumada girmiyor sanırım girecek yüzü kalmadı :)

T

turkgenc

Misafir
abi her basliga yaziyorum, buraya da yazayim; toplistler amator isidir... kendinizi amator goruyorsaniz toplist eklemeye devam edin :) sonra da boyle yandim yandima dusun...

S

Sauron

Misafir
Turkgenc,

Reklam için ne düşünüyorsun peki?
Ücretli reklam mı verelim?
Önerilerin nelerdir?

mahsen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abi cıldırcam ya bu kadarmı yüzsüzlük olur ya mail attım adama bak ya kod göndrdim diyo deişseydin diyo iyinet admin kardeş ben şimdi bunun sitesini eline versem haksızmıyım arkadaşlar

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
mahsen' Alıntı:
abi cıldırcam ya bu kadarmı yüzsüzlük olur ya mail attım adama bak ya kod göndrdim diyo deişseydin diyo iyinet admin kardeş ben şimdi bunun sitesini eline versem haksızmıyım arkadaşlar

Siz bu kafayla giderseniz Turkiye de webmasterlik meslek degil, cocuk oyuncagi olarak gorulmeye devam eder.
Siteyi eline vermek ne demek ya! Sen kimsin ki baskasinin emegine saldirmayi kendine hak goruyorsun?
Yunus Emrenin, Mevlananin, Ataturkun torunlarina yakisiyormu bunlar?
Aklinizi biraz basiniza toplayin artik. :mad:

e-Xtra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
-

turkgenc' Alıntı:
abi her basliga yaziyorum, buraya da yazayim; toplistler amator isidir... kendinizi amator goruyorsaniz toplist eklemeye devam edin :) sonra da boyle yandim yandima dusun...
aynen ben de katılıyorum

soyturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Nasıl yakıştırıyorlar bunları kendilerine anlamıyorum. Kınıyorum Açıkçası

T

turkgenc

Misafir
Sauron' Alıntı:
Turkgenc,

Reklam için ne düşünüyorsun peki?
Ücretli reklam mı verelim?
Önerilerin nelerdir?

Icerigi ile on plana cikan butun siteler elbet bir gun tutulurlar. "Acilen tutulmam lazim" demeyin mesela, once harbi harbi icerik dolu bir site hazirlayin. Buna ornek olarak da kendi sitemi gostereyim; www.forum.gen.tr bu sitenin icerigi daha onceden www.konuk.net isimli sitemizin forum kisminin database'i ile olusturuldu ve su anda alexa rank degerlerine de bakarsaniz goreceksiniz ki gunluk en az 1.500 tekil ziyaret almakta. forum.gen.tr ne google tarafindan taranmis durumda ne de baska bir arama motoru tarafindan... google'da aratarak gorebilirsiniz; ama buna ragmen icerigi nedeni ile tutuldu ve boyle gidiyor. Forumumuzun gunluk en az 20 uyesi oluyor ve simdilik tek sorunu surekli yazan ve online olan 3-5 uyesinden fazla online uyesinin olmamasi. Insanlar girip geziyorlar; ama uye olmuyorlar mesela... Bunun gibi...

Sozun kisasi onerim sudur ki "icerigi genis tutunuz, o yerini bulacaktir."

mahsen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana kimse bu hakkı vermiyor sayın site admini ve diğer katılımcı arkadaşlar vermiyor haklısınız da bu adam demicem yani kelime bulamıyorum bu adi herife bizim sitelerimize pop acıyor bu kansız lık yapıyor da bişe olmuyor biz eline vercez diyoz sen kimsin diyorsunuz vercek olsam zaten burda yazmam zaten neyse soyturk kardeş valla ben yakıştırmıyom ama adam yakıştırıyor bak toplistlere duslersokagı hep 4 5 sırada 300 500 useri olan site bu adam bizim userlerimizi calarak emeğimizi calarak böle oluyor sen nasıl yakıştırıyorsun diyorsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5