İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ben Demiyorum İstatistikler Konuşuyor...

Logaritma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Etkili Reklam Burada 10.000 + Tekil Hit

Hitimiz gün geçtikçe daha da artmakta. Sizlerde etkili reklamlardan faydalanmak istiyorsanız hemen reklamınızı verin ve bu fırsatı kaçırmayın

İşte istatistik bilgilerimiz

Pagerankımız 3 ancak gelecek pagerank ise 5 tir. Görmek için tıklayın
Reklam şeçeneklerimiz ise günde 100000 den falza gösterimi olan her mesajdan sonra konulan banner 80 ytl, aynı şekilde her mesajdan sonra üyelerin avatarı altında olan banner alanı da 70 ytl, her sayfada gösterim navbar altı banner alanı 50 ytl, sadece ana sayfada gösterim üst banner alanı 40 ytl, her sayfada gösterim forumun altında banner alanı ise 30 ytldir.
Evet sizde bu etkili reklamdan faydalanmak istiyorsanız bizimle bağlantıya geçip reklamınızı verebilirsiniz.

eklemeyi unutmuşum paypalla ödeme kabul ediyoruz. Evet sizde etkili reklamlardan yararanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.

Logaritma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir alanımız boşalmıştır. Tekliflerinize açığız. Fiyatlarda pazarlık payı yoktur.

Logaritma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşın reklamınıda ekledik evet yokmu reklamını vermek isteyen. Bu fırsat kaçmaz etkili reklam BURADA

DunG@oN35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
verdiğin rakamlarla istatistik sitelerinin rakamları eş değil örneğin günlük 100,000gösterim demişsin fakat 12 şubat tarihinde 15,914 sayfa gösterimi almışsın ayrıca günlük 10,000tekil hitinin olduğuna pek inanmıyorum yanılıyor olabilirimde fakat extremeden sitenin istatistiklerini gösteren linki verebilirmisin

saygılar

Logaritma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gelevcek pagerankımız konuyu açtığım tarihde 5 olarak gözüküyordu 3 olarak kalmış 2 değil 3 iyi bak oraya. Bir de reklam vermiyecekseniz ne diye mesaj atar karalamaya çalışırsınız anlamıyorum çekemiyorlar heralde. Her neyse diğer soruya bakalım şimdi konuların gösterim şeçenekleri cpanel istatisklerine göre o civarda senin baktığın yere güvenmem ben. extreme hitimde 4500 üstü düştü bu aralar.

DunG@oN35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Logaritma' Alıntı:
gelevcek pagerankımız konuyu açtığım tarihde 5 olarak gözüküyordu 3 olarak kalmış 2 değil 3 iyi bak oraya. Bir de reklam vermiyecekseniz ne diye mesaj atar karalamaya çalışırsınız anlamıyorum çekemiyorlar heralde. Her neyse diğer soruya bakalım şimdi konuların gösterim şeçenekleri cpanel istatisklerine göre o civarda senin baktığın yere güvenmem ben. extreme hitimde 4500 üstü düştü bu aralar.

karalama değildir sadece gerçek rakamları yansıtman gerektiğidir olay senin cpanelini kimse bilmez cpanel kayıtlı giriş yapan kullanıcıların loglarını alır önemli olan dünyada kabul görmüş istatistik sitelerinden verilecek rakamlardır

saygılar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi