İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ben derim ki Ödemesi

mountainer

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Katıldığın her anket için 10 TL’ye kadar para kazanırsın. Anketlerden kazanacağın tutar anketteki soru sayısına ve anketin konusuna göre değişiklik gösterebilir. Ankete başlamadan önce kazanç bilgisi verilir.

Üyelik bilgilerine TC kimlik numarasını girenler anketlerden 4 katı para kazanır. Bunun nedeni katılımcının gerçek ve tek kullanıcı olduğunu ispatlamasıdır. Birlikte Kazan kampanyasına katılarak arkadaşlarını sitemize üye yapabilirsin.

Böylece hem sen hem arkadaşın birlikte kazanırsınız.
Ankete Davet Et kampanyası ile arkadaşını ankete davet edebilir ve ekstra kazanç sağlayabilirsin.
Bu kampanya bazı anketlere yapılır. Kampanya aktif olduğunda kişiye özel eposta gönderilir. Ayrıca sitemizde zaman zaman sürpriz kampanyalar da yer alır.

Ad5.eu - Earn money with High Paying Url Shortener
Ben derim ki...

1sevda

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
deniyorum sımdı bakalım umarım sıkıntı olmaz

Sytche

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende kayıt oldum dırek 1 anket vardı yaptım ve 50.00 akce yazıyordu yıne 10 tl mı verıcek yoksa nasıl bırde ne zaman gelır hesabıma para ? hemen paypala yollayabılırmıyım

mountainer

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
toplam 2000 akçen olduğunda 20tl kazanıyorsun. %2 kesinti yapıldıktan sonra kalan tutar en geç 1 hafta da paypal hesabına yatıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5