İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ben Geldim Millet! Bu ne yahu forum ölü?

Ömer YILDIRIM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamun aleyküm cümleten,

İsmimi belirtmeme gerek yok sanırım? :) 18 yaşında, büyük ölçüde ruhsal sorunları olan :mad:, özünde iyi ama dışarıdan asabi gibi görünen, ne olduğunu kendisi bile çözememiş ben karşınızdayım. Daha iyi birşey bekliyorsanız hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Çünkü çok iyiyim ben kralım gibi bir sloganım yoktu. Normal sizler gibi bende kolları olan bacakları olan bir insanım yani. :msp_biggrin:

Velahasılı aranızdayım. Umarım iyi şeyler gerçekleştiririz berabercek. Bütün foruma sevgiler saygılar.. :tili

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Hoşgeldiniz. Psikolojik sorunlarınızla ilgili bir şey diyemiyorum psikolog arkadaşımız bir süredir tatilde. [MENTION=31838]samanpan[/MENTION]

Başka bilgi yok gibi. İmzaya bakılırsa SEO işi ile uğraşıyorsunuz yarışmamız var bekleriz :)

Ömer YILDIRIM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hoşgeldiniz. Psikolojik sorunlarınızla ilgili bir şey diyemiyorum psikolog arkadaşımız bir süredir tatilde. [MENTION=31838]samanpan[/MENTION]

Başka bilgi yok gibi. İmzaya bakılırsa SEO işi ile uğraşıyorsunuz yarışmamız var bekleriz :)

Psikoloğa bir kez gittim dayak attım adamcağıza :( SEO yarışması için de ben katılırsam kimsenin şansı kalmaz :şekil: Ama bakarız bakalım o zaman gelsin de. :) Teşekkür ederim hoş buldum.

aleykum selam h.g sende kardeşim

Hoş buldum abi zaten Fuub'dan tanışıyoruz seninle. :)

AreTiaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet kardeşim bende biraz daha açılayım dedim bakalım fayda getirecekmi

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Kanındaki serotonin seviyesini bir ölçtür, dengesiz gibi gözüküyor. Hoşgeldin bu arada.

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Geç ergenlik 23 e kadar sürüyor açıklayacak elle tutulur bi veri o var şimdilik hoşgeldin bu arada

Ömer YILDIRIM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hoş geldin dostum. balıkesir neresi ?

Hoş buldum hocam. Edremit.

Yani düzenli olarak geceleri uyuyup vaktinde yemeğini yiyor musun diyor ? :)

Uyumuyorum desem yeridir.

Geç ergenlik 23 e kadar sürüyor açıklayacak elle tutulur bi veri o var şimdilik hoşgeldin bu arada

Ergenlik? Bu terimi pek sevmiyorum açıkçası özellikle kendime yakıştıramıyorum. Benim sorunlarım 3 5 kıza asılıp yüz alamayınca bunalıma girenlerinki gibi sorunlar değil. O yüzden boşverelim bu konuları.

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
ergenliği 3 5 kıza asılıp yüz bulamayınca bunalıma girme olarak bildiğin için olabilir mi . biraz daha araştırabilirsin mesela gözlemden ziyade bilimsel kaynaklardan ;)

Ömer YILDIRIM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ergenliği 3 5 kıza asılıp yüz bulamayınca bunalıma girme olarak bildiğin için olabilir mi . biraz daha araştırabilirsin mesela gözlemden ziyade bilimsel kaynaklardan ;)

Bu devirde kabullendirilen ergenlik kavramının ne olduğunu benden çok daha iyi biliyorsunuz. Kim bilimsel açıdan bakıyor sizce olaylara? Ciddi anlamda soruyorum size? Gerek sosyal medyada gerekse de dışarıda "ergen" kavramına ne açıdan bakıldığını hepimiz biliyoruz. Dediğim gibi ben o terimi kendime yakıştırmıyorum. Nedenini yazardım ancak daha sonra arkamdan "ukala" "kendini beğenmiş" gibi sıfatlar yakıştırılmasını istemediğim için bunu açmıyorum.

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
ben bilimsel olarak bakıyorum. davranışların bunu gösteriyor kusura bakma. sokakta, sosyal medyada denileni kastetmiyorm. Neyse uzatmayım ben. İyi ömürler.

AreTiaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selamun aleykum yahu arkadaşlar bi kaç kelime birleştirme ile kendinizi şekilden şekle sokmanın anlamı nedir çözemedim [MENTION=54838]Ömer YILDIRIM[/MENTION] kardeşim forumuna gelmiş selam vermiş biraz gençliğine verelim hiperaktiflik etmiş, bakıyorumda 1 kelime edeceğiniz yerde polem,ğe girmeye başlamışsınız.Size bu gibi durumlarda söylenecek kelimeyide ben söylim. Hoşgeldin [MENTION=54838]Ömer YILDIRIM[/MENTION]
Hayırlı günler dilerim..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5