İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ben Hrant DEĞİLİM...!

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Dün gece M.Ali Birant diyor ki neden katil hemen yakalandı, niye katili izleyip arkasındaki güçlere ulaşılmadı.
Yuh dedim yani bu kadar olur. Ne kadar uyanık habercisiniz siz öyle.
Adamın bu kadar kısa sürede yakalanmasını takdir edeceğine neler söylüyor.
Bre M.Ali o adamı yakalamasalar o adam gidip 3-5 papaz daha öldürse o zaman ne diyeceksin.
Bu defa Türk Polisi ni yerlere vurmayacakmısın. Bilerek yakalanmadı Papazları da öldürmesi için göz yumuldu demiyecekmisin.
Halkımızı, yeni nesillerimizi bu adamlar yönlendiriyor. Yazık çok yazık.

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ne hrant umrumda nede onu öldüren çocuk.

Hrant dan önce;

Erdoğan'ın kanına dokundu

Partisinin grup toplantısında konuşan Başbakan Erdoğan'ın gündeminde Kuzey Irak'taki sıcak gelişmeler vardı. Başbakan Erdoğan, Kerkük konusunun Meclis'te görüşüleceğini hatırlatarak, "Kerkük konusunda hassasiyetlerimizi her zaman ifade ettik. Irak'ın toprak bütünlüğünden ve siyasi birliğinden yanayız. Kerkük tüm Irak halkınındır dedik demeye devam ediyoruz" diye konuştu.

-------------------

ABD'nin kulakları Erdoğan'a tıkalı
Ankara, Kerkük'te referandumun 'Nüfus yapısı Kürtlerin lehine değiştirildi' diye ertelenmesini isterken, ABD'den tam tersi açıklama geldi: Plan neyse işleyecek

ABD'nin Irak işgalinden beri 'patlamaya hazır bomba' lakabını kazanan Kerkük'ün statüsüyle ilgili referanduma Ankara itiraz ederken, Washington destekliyor.

------

Irak'tan Erdoğan'a Kerkük uyarısı
ABD: Referandum yapılmalı. Bağdat: Sınır ötesi operasyonda Türkiye işgalci olur.

Başbakan Erdoğan'ın "Kuzey Irak ve Kerkük'te olanlar kanımıza dokunuyor, bu duruma seyirci kalamayız" sözlerine Bağdat'tan tepki geldi. Ankara'daki Irak elçiliğinden üst düzey bir diplomat, şu mesajları gönderdi:

Devamı

Şimdiki gündeme bakın ?

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Peşmergeyi giyindirip süslemişsin, kendini Pers Kralı sanmış.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Benim anlamadığım olay şu. Niye "hepimiz Ermeniyiz" deniyor.Yani başka bir milletten olan Ermeniler haklı olunca Ermeniyi tutamaz mı? Yani bunu söyleyenler ya çok akıllılar ve Ermeni Locasının desteğiyle yaptılar, yada çok anlayışsızlar ve hala bir görüşü savunmak için illa o görüşü benimseyen kişiler gibi olmak gerektiğini sanıyorlar ve tuzağa düşüyorlar..

Olay tabi ki yanlış. Kimse kimseyi öldürmemeli. İş Ermeni veya herhangi bir azınlık olunca bizim daha çok kol kanat germemiz gerekir fakat "Hepimiz Ermeniyiz" diyerek değil. "Biz Türküz, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarından herhangi birine zarar verilmesi bizi yaralar" denilmeliydi. Bazıları da Başbakan bu olaya önem vermiyor, parti liderleri önem vermiyor filan demiş. Önümüzde Kuzey Irak(yani komşumuz) hakkında önemli olaylar var. Bunlara tiribünden bakmak istersek amenna. Herkes kendi işini yapsın. Şuan polis Kuzey Irak'ı düşünmesin, iç işleri kuzey ırak'ı düşünmesin fakat dış işleri ve başbakanlık mecburen dış ilişkileri değerlendirmek zorundadır..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5